پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4083394 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1578645
کد خبر : 244964 تاریخ ثبت : 1397/11/17 10:57 نظرات تایید شده : 0

قیمت دلار و قیمت ارز در بازار

خلیج فارس: صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی سه‌شنبه، ۱۱ هزار و ۸۵۰تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان است.
 
قیمت دلار و قیمت ارز در بازار امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن ۹۷

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ۴۷ ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، نرخ ۱۳ ارز از جمله دلار آمریکا و درهم امارات ثابت ماند و نرخ پوند و ۱۷ ارز دیگر هم کاهش یافت.

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۳۳۹ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۴۱۴ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۸۸۱ ریال ارزش‌گذاری شد.

دلار کانادا در مرکز مبادلات ارزی با قیمت ۳۱، ۹۴۱ ریال، قیمت درهم امارات ۱۱،۴۳۷ ریال و قیمت لیر ترکیه نیز ۸،۰۷۶ ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز‌های دولتی فروخته می‌شود.


کلمات کلیدی خبر : قیمت دلار قیمت یورو