پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2045114 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3224485
کد خبر : 244840 تاریخ ثبت : 1397/11/16 17:40 نظرات تایید شده : 0

15طرح عمرانی دربخش ریگ افتتاح و اجرایی شد

خلیج فارس: در پنجمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر 14 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار20 میلیارد و 530 میلیون ریال در بخش ریگ شهرستان گناوه باحضور مسئولان بهره برداری و اجرایی شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛گازرسانی به روستای کدایی، پنج واحد صنعتی، کارخانه آسفالت، چهار طرح مرغداری، مسکن مددجویی کمیته امدادامام خمینی (ره) شهر ریگ، پرواربندی گوساله با ظرفیت 150 راس و آسفالت معابر روستای چهاربرج به میزان هفت هزارمترمربع طرح های افتتاحی و فاز اول طرح هادی روستای کدایی از طرح های اجرایی به مناست چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دربخش ریگ است.

فرماندار گناوه در آیین گازرسانی به روستای کدایی گفت: در دهه فجر چندین طرح در سطح بخش ریگ افتتاح و اجرایی شده و تا پایان این دهه مبارک نیز تداوم دارد و مایه خرسندی و مباهات است که نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر وامید به توسعه روستاها نگاه خاصی دارد.

سیدعلی پاک نژاد افزود: باتوجه به اینکه روستای کدایی از روستاهای زیر 20 خانوار بوده و گازرسانی به آنها محدودیت داشت با پیگیری و قول های داده شده از این انرژی پاک بهره مند شدند.

وی از مردم این روستا و دیگر مناطق شهری و روستایی شهرستان گناوه که علمک در کنار منازل آنان نصب شده خواست تا نسبت به اتصال شبکه گاز که دولت هزینه های زیادی کرده با تسهیلاتی که به آنان داده می شود، استفاده کنند.

وی گفت: در صورتیکه منازل دارای علمک اقدام به اتصال گاز نکنند در سال آینده با مشکل تامین نفت سفید مواجه خواهند شد.

فرماندار گناوه اظهارداشت: اجرای طرح هادی روستایی نیز از نیازهای روستای کدایی بود که فاز اول آن با اعتبار 2 میلیارد ریال به میمنت دهه مبارک فجر اجرایی می شود.

رئیس اداره گاز گناوه گفت: به برکت انقلاب و نظام خدمات فراوانی دراین شهرستان بویژه روستاها ارایه شده که گازرسانی یکی از آنهاست.

یعقوب غلامی افزود: برای گازرسانی به روستای کدایی 900 میلیون ریال و اجرای پنج واحد صنعتی و کارخانه آسفالت سه میلیارد و 880 میلیون ریال هزینه شده است.