پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3825991 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1321602
کد خبر : 244648 تاریخ ثبت : 1397/11/15 17:40 نظرات تایید شده : 0

سردار رزمجو: رزمایش «پرتوی» سال آینده در بوشهر برگزار می‌شود

سردار رزمجو: رزمایش «پرتوی» سال آینده در بوشهر برگزار می‌شودخلیج فارس: فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در راستای افزایش آمادگی در کنار نیروگاه هسته‌ای بوشهر رزمایش پرتوی با مشارکت و تعامل همه جانبه دستگاه‌های مختلف سال آینده برگزار می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار علی رزمجو ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر با بیان اینکه آمادگی در شرایط بحرانی در همه عرصه‌ها امری مهم و ضروری است اظهار داشت: در راستای مقابله با پدیده‌های غیر پیش بینی باید مسئولان و مردم از آمادگی بالایی برخوردار باشند.

وی با اشاره به استقرار نخستین نیروگاه هسته‌ای کشور در بوشهر افزود: نیروگاه اتمی بوشهر از نقاط مهم و حساس کشور است که برای افزایش آمادگی در مقابل انواع حوادث  برگزاری رزمایش و تمرینات امری مهم و ضروری است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از برگزاری رزمایش پرتوی در بوشهر خبر داد و گفت: در راستای افزایش آمادگی در کنار نیروگاه هسته‌ای بوشهر رزمایش پرتوی با مشارکت و تعامل همه جانبه دستگاههای مختلف سال آینده برگزار می‌شود.

سردار رزمجو با بیان اینکه رزمایش پرتوی با هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور و استان بوشهر برگزار می‌شود افزود: برای این مهم کارگروه‌های تخصصی تشکیل شده که با توکل به خدا با امکانات و تجهیزات مورد نظر این رزمایش اوائل سال 1398 در جوار نیروگاه اتمی بوشهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در برگزاری رزمایش پرتویی استان بوشهر کارگاه آموزشی در 3 مرحله و تدوین سناریو رزمایش پرتویی مورد توجه قرار گرفته است  تصریح کرد: این آموزش‌ها در 2 مرحله برای کارگروه‌ها ارائه و اعضا هم از برنامه‌های مختلف توجیهی بهره‌مند شده‌اند.