پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1633702 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2626060
کد خبر : 244347 تاریخ ثبت : 1397/11/14 13:05 نظرات تایید شده : 0

افتتاح نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و نان در کنگان

بوشهر| نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و نان در کنگان افتتاح شدخلیج فارس: در سفر معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به استان بوشهر، نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و نان امید کاری از روستائیان کنگان افتتاح شد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ در سفر معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به شهرستان کنگان با حضور استاندار بوشهر و مسئولان محلی نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی  و نان تحت عنوان نمایشگاه امید در کنگان افتتاح شد.

در این نمایشگاه تولیدات مختلف صنایع غذایی به ویژه نان کاری از روستائیان شهرستان کنگان در 24 غرفه ارائه شده است.

در نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی و نان روستائیان کنگان توانمندی روستائیان در تولید محصولات غذایی به ویژه نان در مدل‌ها و طعم‌های گوناگون عرضه شده است.

معصومه ابتکار در بازدید از این نمایشگاه ضمن گفت‌وگو با بانوان و مسئولان کنگانی با تاکید بر حمایت از بانوان در عرصه‌های اشتغال‌زایی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای مهم حضور بانوان در عرصه‌های اجتماعی و اشتغال‌زایی است.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برپایی نمایشگاه مواد غذایی و نان در کنگان نشان می‌‌دهد که بانوان همواره برای حضور در عرصه‌های اجتماعی و اشتغال‌زایی علاقه فراوان دارند و دولت تدبیر و امید نهایت تلاش خود را برای فراهم کردن زمینه حضور بانوان در این عرصه‌ها انجام داده است.