پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/13 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1620904 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2613286
کد خبر : 244314 تاریخ ثبت : 1397/11/14 11:22 نظرات تایید شده : 0

پارس‌جنوبی‌جم 3 بازیکن جدید جذب کرد

خلیج فارس: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی گفت: این تیم سه بازیکن جدید در پست های دفاع و حمله جذب کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ بهرام رضائیان روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: فرزاد حاتمی به عنوان مهاجم با تجربه و سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس از جمله بازیکنان جذب شده است.

وی بیان کرد: حاتمی مهاجم بلند قامت و توانمند سابق تیم ‌ملی با قراردادی تا پایان فصل برای پارس جنوبی جم توپ می زند.

رضائیان ادامه داد: وی سابقه بازی در تیم‌های مختلفی از جمله استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی،‌ صبای قم، مس‌کرمان، فولاد خوزستان را در کارنامه‌ دارد و حضورش در پارس جنوبی به قدرت خط حمله این تیم می افزاید.

وی افزود: فریبرز گرامی، مدافع پیشین تیم پدیده مشهد نیز دیگر بازیکن جذب شده به پارس جنوبی جم است.

رضائیان یادآور شد: گرامی 27 ساله که سابقه بازی در استیل آذین و نساجی مازندران را هم دارد حدود 2سال برای پدیده مشهد بازی کرد اما در نیم فصل با مسئولان باشگاه مشهدی برای جدایی به توافق رسید تا پیراهن پارس جنوبی جم را برتن کند.

وی ادامه داد: مهدی عسگری مدافع کناری تیم کارون اروند خرمشهر(لیگ یک) آخرین بازیکن جذب شده به پارس جنوبی جم در نقل و انتقالات نیم فصل است.

رضائیان یادآور شد: پست تخصصی این بازیکن مدافع راست است اما توانایی بازی در کناره‌ها را نیز داراست.

وی اظهار داشت: پارس جنوبی جم پیش از این ابوالفضل علایی، متین کریم ‌زاده و کیوان امرایی را جذب کرده بود و با به خدمت گرفتن عسگری به کار خود در نقل و انتقالات نیم فصل پایان داد.

رضائیان افزود: محسن بنگر، محمد شادکام و امیر میربزرگی در نیم فصل از پارس جنوبی جدا شدند.

در ارتباط با وضعیت عماد میرجوان گفت: وی به عنوان مهاجم پارس جنوبی که مدت طولانی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد، به تمرینات گروهی این تیم برگشته و خودش را برای دیدار با فولاد آماده می‌کند.

این تیم در هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر روز دوشنبه هفته جاری میزبان فولاد خوزستان است.

پارس جنوبی اکنون با 19 امتیاز در رده ششم جدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.