پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 4082638 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1577890
کد خبر : 244255 تاریخ ثبت : 1397/11/14 08:56 نظرات تایید شده : 1

بوشهر بر سکوی قهرمانی ایستاد+تصاویر

خلیج فارس: تیم فوتبال پیشکسوتان ناشنوای استان بوشهر توانست با غلبه بر تمامی رقیبان خود، به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

خلیج فارس: تیم فوتبال پیشکسوتان ناشنوای استان بوشهر توانست با غلبه بر تمامی رقیبان خود، به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در فینال مسابقات مینی فوتبال چمنی پیشکسوتان ناشنوا که به میزبانی استان بوشهر برگزار شد، تیم بوشهر با پیروزی شش بر دو مقابل تیم اهواز به مقام اول نائل گردید.

این مسابقات که یازدهمین دوره از جام خلیج فارس – منطقه جنوب کشور می باشد با شرکت شش تیم از استان های فارس، هرمزگان، خوزستان و بوشهر برگزار شد.

ورزشکاران در قالب تیم های آبادان، اهواز، بوشهر الف و ب، بندرعبال و شیراز به رقابت پرداختند که در نهایت آبادان با غلبه بر بندرعباس به مقام سومی این دور از مسابقات دست پیدا کرد و تیم اهواز با قبول شکست مقابل تیم بوشهر الف به عنوان دومی این مسابقات بسنده کرد.

مراسم اختتامیه با حضور سید سبحان کریمی، سرپرست دبیر فدراسیون ورزش های ناشنوایان، رحمن بزرگمهر، رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش های ناشنوایان و موسی کشتکار، معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر برگزار شد.

در پایان این مسابقات منصور گرگی پور، رئیس هیات ورزش های ناشنوایان استان بوشهر، ضمن تشکر از حضور و همکاری مسئولین و همچنین زحمت و تلاش تمامی ورزشکاران و مربیان تیم ها، اظهار امیدواری نمود که در مسابقات پیش رو با توسعه زیر ساخت های استان، میزبان بهتری نسبت به این دوره باشد.

وی در پایان از اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، هیات ورزش های همگانی استان بوشهر و کمیته مسابقات پیشکسوتان ناشنوا – منطقه جنوب کشور، جهت مساعدت ها و همکاری ها در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات تشکر و قدردانی نمود.کلمات کلیدی خبر : فوتبال پیشکسوتان ناشنوا