پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1652311
کد خبر : 244245 تاریخ ثبت : 1397/11/14 08:36 نظرات تایید شده : 0
معاون ارشاد بوشهر:

اکران فیلم‌های جشنواره فجر در بوشهر

خلیج فارس: معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: فیلم های جشنواره فجر ۹۷ همزمان با پایتخت از ۱۳ تا ۲۲ بهمن ماه در شهر بوشهر اکران خواهد شد.

اکران فیلم‌های جشنواره فجر در بوشهرخلیج فارس: معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: فیلم های جشنواره فجر ۹۷ همزمان با پایتخت از ۱۳ تا ۲۲ بهمن ماه در شهر بوشهر اکران خواهد شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمدحسین زندویان از اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فجر در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: ماه بهمن علاوه بر ایام پیروزی انقلار و جشن های آن برای هنرمندان و دوستداران سینما روزهای ویژه‌ای است چرا که در این ایام به بهانه جشنواره فیلم‌های فجر دور هم جمع می شوند.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته این اتفاق تنها در مرکز کشور برگزار می‌شد و خیلی از هنرمندان امکان رفتن به این جشنواره را نداشتند، افزود: امسال برای چهارمین سال پیا پی اکران فیلم های جشنواره را همزمان لا مرکز در استان بوشهر خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه جشنواره در هشت روز برگزار می‌شود و روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه به دلیل شهادت حضرت زهرا(س) اکران نخواهیم داشت، تصریح کرد: امسال ۱۵ فیلم در قالب  ۳۳ سانس در بوشهر اکران می شود که فیلم های از کارگردان های خوب کشور است.

زندویان خاطرنشان کرد: سال گذشته استقبال هنرمندان و دوستداران سینما از فیلم های جشنواره خیلی خوب بود و امیدواریم امسال نیز با توجه به افزایش فیلم ها این استقبال بیشتر شود.

وی عنوان کرد: در حاشیه اکران فیلم ها جلسات نقد و بررسی فیلم ها نیز از سوی انجمن سینماگران جوان استان برگزار خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: در آیین افتتاحیه جشنواره فجر در بوشهر از اکبر ابراهیمی و محسن مکاری دو هنرمند هم استانی تجلیل خواهد شد.

وی از اکران فیلم‌های کودک و نوجوان خبرداد و گفت: پنج فیلم ویژه کودک و نوجوان نیز با عنوان سیمرغ و پروانه‌ها صبح ها اکران خواهد شد.