پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1518379 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2699195
کد خبر : 244028 تاریخ ثبت : 1397/11/13 09:27 نظرات تایید شده : 0

نامه خودکشی تأثیرگذار یک متخصص تغذیه+تصاویر

خلیج فارس:یک متخصص تغذیه در آمریکا، پیش از آنکه در حق خود مرتکب جنایت شود، با واژگانی اندوهناک جهان را وداع گفت. پلیس جسد بی جان او را در آپارتمانش در منهتن نیویورک پیدا کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تابناک؛ تارا کیندل، نامه خداحافظی را در اینستاگرام منتشر کرد، این نامه بسیاری از کاربران فضای مجازی را متأثر کرد. کیندل پس از انتشار نامه در اتاق خوابش خود را دار زد.

نامه خودکشی تأثیرگذار یک متخصص تغذیه

نامه خودکشی تأثیرگذار یک متخصص تغذیه

او نوشت: این نامه را چند بار در ذهنم نوشته ام، و حالا فکر می کنم وقتش است، دریافته ام که امید چیزی نیست، جز تأخير در ناامیدی، می دانم که زندگی خوبی دارم، و از همه غذاهای خوشمزه می خورم، مسافرت می کنم و از جایی به جای دیگر می روم و به مقصدهای دریایی سفر می کنم.


نامه خودکشی تأثیرگذار یک متخصص تغذیه

او نوشته که زندگی پر سرو صدایش رنج روانی او را التیام نمی بخشد، و در ادامه گفته: با وجود این من بدبختم، همیشه احساس می کنم که در اتاق مملو از دوستان و آشنایان تنها هستم، در خوشحال ترین و غمگین ترین لحظات زندگی ام احساس پوچی می کنم، انکار نمی کنم که دلم برای خیلی چیزهایِ فوق العاده تنگ می شود: جدول روزنامه های صبح، تاکو (غذای مکزیکی) و غذای ایتالیایی، گیلاس در ماه ژوئیه، آغوش ناگهانی، لبخند زدن به غریبه ها، ترانه هایی که با تمام وجود احساسش می شوند انگار که با روح حرف می زنند...نامه خودکشی تأثیرگذار یک متخصص تغذیه

او در ادامه از خانواده اش خواسته تا او را به نیکی یاد کنند: من را به یاد آورید به مانند کسی که وقت خوبی را با شما سپری کرد، و پایان داستان را ملامت نکنید، این تقصیر هیچ یک از شما نیست، او در ادامه نوشته: بابا من دارم میام، متأسفم مادر!

نامه خودکشی تأثیرگذار یک متخصص تغذیهکلمات کلیدی خبر : خودکشی نامه متخصص تغذیه