پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21769666 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20133819
کد خبر : 243946 تاریخ ثبت : 1397/11/12 19:28 نظرات تایید شده : 0

عاملان تیراندازی در دشتی دستگیر شدند

خلیج فارس: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دو نفر متهمی که به قصد اخاذی با شهروندی در شهرستان دشتی درگیر و با اسلحه وی را مضروب کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

خلیج فارس:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دو نفر متهمی که به قصد اخاذی با شهروندی در شهرستان دشتی درگیر و با اسلحه وی را مضروب کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سردار خلیل واعظی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انتشار مطالبی توهین آمیز علیه فردی به هویت «م» در فضای مجازی پرونده‌ای در پلیس فتا تشکیل شد.

وی افزود: در حین بررسی‌های مقدماتی و کارشناسی پلیس، عاملان احتمالی این عمل مجرمانه از طریق واسطه‌ای با شاکی تماس و درخواست می‌کنند با دریافت ۵۰ میلیون تومان پول از انتشار مطالب توهین آمیز علیه شاکی دست برمی‌دارند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: شاکی بدون اطلاع پلیس به همراه دو نفر از دوستانش در محلی خارج از شهر با متهمین قرار می‌گذارد و در محل قرار، طرفین با هم درگیر می‌شوند که یکی از متهمین با استفاده از اسلحه کمری یکی از همراهان شاکی را مضروب می‌کند.

سردار واعظی گفت: به محض تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ واحد‌های مختلف پلیس شهرستان دشتی در محل حادثه حاضر و یکی از متهمین را دستگیر و به مقر پلیس منتقل می‌کنند.

وی با بیان اینکه عامل اصلی تیراندازی به هویت «گ» نیز که از محل متواری شده بود به دنبال اقدامات پلیس و همکاری خانواده خود را به پلیس معرفی و اسلحه بکار رفته در تیراندازی نیز از وی کشف شد.

سردار واعظی تصریح کرد: از آنجا که احتمال دارد دو نفر متهم دستگیر شده در این رابطه اعمال مجرمانه و جرایم خشنی دیگری نیز در سطح شهرستان مرتکب شده باشند پرونده آنان در دو واحد تخصصی پلیس در دست بررسی است.

کلمات کلیدی خبر : تیراندازی دشتی دستگیری
-->