پویاسامانه

کد خبر : 243716 تاریخ ثبت : 1397/11/11 09:22 نظرات تایید شده : 0

ساخت ۳۰۰واحد مسکونی ویژه کم برخورداران استان

ساخت ۳۰۰واحد مسکونی ویژه محرومانخلیج فارس: مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر گفت: ۳۰۰واحد مسکونی در قالب طرح مسکن محرومان، افراد کم‌درآمد و مسکن اجتماعی در این استان ساخته می‌شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ حمید حیدری بریدی در نشست با مسئولان بانک‌های عامل استان بوشهر یکی از مهمترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تامین مسکن محرومان و افراد کم درآمد عنوان کرد و افزود: این واحدهای مسکونی با همکاری و مشارکت مردم و خیران و همچنین استفاده از تسهیلات بانکی ساخته می‌شود.

وی اضافه کرد: بنیاد مسکن استان با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای ساخت مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومان، اقدام به تامین زمین، طراحی، تامین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی و واگذاری آن به محرومان می‌کند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: در راستای تامین مسکن مناسب برای تمامی اقشار جامعه به ویژه محرومان نیازمند همکاری دستگاه‌های اجرایی برای تامین زمین هستیم.

وی از ساخت ۳۰۰واحد مسکونی در استان بوشهر خبر داد و گفت: این واحدهای مسکونی در قالب طرح مسکن ویژه محرومان، افراد کم‌درآمد و مسکن اجتماعی ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه برای ساخت هر واحد مسکونی ۶۰۰میلیون ریال تسهیلات بانکی پرداخت می‌شود افزود: بقیه هزینه ساخت واحدهای مسکونی را بنیاد مسکن تامین می‌کند.

-->