پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1413635 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2594758
کد خبر : 243160 تاریخ ثبت : 1397/11/8 17:12 نظرات تایید شده : 3
شهردار بوشهر:

ناوگان تاکسی‌رانی بوشهر نوسازی می‌شود

خلیج فارس: به گفته امیری، از حدود 500 تاکسی بوشهر، نیمی از آنها فعال هستند که تسهیلات نوسازی نیز با اولویت رانندگان فعال و قدیمی تر است.

خلیج فارس شهردار بوشهر گفت: با پرداخت تسهیلات کم‌بهره، ناوگان تاکسی‌رانی شهر بوشهر نوسازی می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس»؛ سید نورالدین امیری اظهار داشت: نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری است که در راستای رضایتمندی شهروندان بوشهری اجرا می‌شود.

وی با اشاره به تفاهم نامه با یکی از بانک ها برای پرداخت تسهیلات نوسازی ناوگان تاکسی‌رانی بوشهر، ادامه داد: با توافقات صورت گرفته، شهرداری بندر بوشهر اقدام به معرفی اشخاص حقیقی ذی‌صلاح برای اخذ تسهیلات کم بهره با سود چهار درصد در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری کرده است.

شهردار بوشهر بیان کرد: مبلغ تسهیلات یاد شده ۳۰ میلیون تومان بوده و مدت بازپرداخت آن پنج سال است که به جز قسط اول که یک میلیون تومان باید پرداخت شود مابقی اقساط ماهیانه مبلغ 500 هزارتومان می‌بایست واریز شود.

وی از پرداخت این تسهیلات بدون سپرده گذاری به رانندگان تاکسی خبر داد و بیان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در راستای تفاهم نامه اخیر بیش از ۱۰۰ دستگاه تاکسی جدید به ناوگان حمل و نقل درون شهری ملحق شود.

امیری با اشاره به اینکه از حدود 500 تاکسی بوشهر، نیمی از آنها فعال هستند افزود: پرداخت این تسهیلات با اولویت رانندگان فعال و قدیمی تر تاکسی است که امیدواریم با این افزایش تعداد تاکسی روند سرویس‌دهی ناوگان برای جابجایی شهروندان شتاب بیشتری به خود گرفته و بیشتر مسیرها و خیابان‌های سطح شهر سرویس‌دهی شوند.