پویاسامانه

کد خبر : 242943 تاریخ ثبت : 1397/11/7 17:14 نظرات تایید شده : 0

۳۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومان استان ساخته می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل بنیاد مسکن بوشهر گفت: ۳۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن محرومان، اقشار کم‌درآمد و مسکن اجتماعی در استان بوشهر ساخته می‌شود.

300 واحد مسکونی ویژه محرومان استان بوشهر ساخته می‌شود

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ حمید حیدری بریدی ظهر امروز در نشست با مسئولان بانک‌های عامل استان بوشهر یکی از مهمترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تأمین مسکن محرومان و اقشارکم درآمد دانست و اظهار داشت: ساخت مسکن روستایی و شهری ویژه محرومان و اقشارکم درآمد از اهداف مهم این نهاد است.

وی با بیان اینکه این واحدها با همکاری و مشارکت مردم، خیران یا اخذ تسهیلات بانکی ساخته می‌شود افزود:بنیاد مسکن استان بوشهر با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومان، اقدام به تامین زمین، طراحی، تامین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی بر اجرا و واگذاری مسکن در این بخش کرده است.

حیدری با اشاره به اینکه این واحدها در قالب مسکن محرومان به افراد واجد شرایط واگذار می‌شود افزود: در راستای  تامین مسکن مناسب برای تمامی اقشار جامعه  به ویژه محرومان نیاز به همکاری دستگاه‌های اجرایی برای تامین زمین است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان بوشهر از ساخت 300 واحد مسکونی در استان خبرداد و گفت:  300 واحد مسکونی در قالب طرح مسکن محرومان، اقشار کم‌درآمد و مسکن اجتماعی در استان بوشهر ساخته می‌شود.

وی، با بیان اینکه برای ساخت هر واحد مسکونی 600 میلیون ریال تسهیلات بانکی تامین می‌شود خاطر نشان کرد: در ساخت 300 واحد مسکونی یاد شده 180 میلیارد ریال تسهیلات بانکی تامین و مابقی آورده نیز از سوی بنیاد مسکن پرداخت می‌شود.

حیدری، هدف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را خدمت به محرومان است دانست و افزود: در این راستا خدمات ویژه‌ای به جامعه هدف ارائه می‌شود.

-->