پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2285209 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3463947
کد خبر : 240835 تاریخ ثبت : 1397/10/27 16:59 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ دیپورت مدل بلاروسی از تایلند

خلیج فارس: یک مدل بلاروسی که در خلال یک سمینار آموزش جنسی در تایلند بازداشت شده بود از این کشور دیپورت شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ آناستازیا وشوکویچ ۲۷ ساله و دو بلاروسی دیگر و ۵ شهروند روس به اتهام توطئه محکوم شده و به کشورشان بازگردانده شدند.

وشکویچ زمانی توجه جهانیان را به خود جلب کرد که اعلام کرد فایل صوتی دارد که می‌تواند روابط میان روسیه و مقام‌های آمریکایی در انتخابات سال ۲۰۱۶ میلادی را بطور شفاف برملا کند.

وی پیشنهاد داده بود که در ازای ارایه ساعت‌ها فایل صوتی‌اش درباره روابط روسیه و آمریکا بتواند به آمریکا پناهنده شود. با این حال طی این مدت او شواهدی درباره ادعای خود ارائه نکرد و بعدتر نیز مدعی شد که برای انتشار هیچ چیزی برنامه‌ای نداشته است.

وشکویچ که سال گذشته گفته بود از اینکه بخواهد به روسیه باز پس فرستاده شود نگران است، این بار در حالی که در فرودگاه بانکوک حاضر شده بود، در این باره سخنی نگفت.

الکساندر کریلوف ۳۸ ساله بلاروسی نیز که در میان هشت شهروند دیپورت شده از تایلند قرار دارد به رسانه‌ها گفت: وقتی زندان تایلند را تجربه کنید دیگر از هیچ چیزی هراس نخواهید داشت.

این هشت نفر در واقع در فرآیند برگزاری سمیناری در ساحل پاتای تایلند با موضوع روش‌های اغوا بازداشت شده بودند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)