پویاسامانه

کد خبر : 240682 تاریخ ثبت : 1397/10/26 22:59 نظرات تایید شده : 6
در انتخابات هیات رییسه سال نخست؛

ماشاالله حیدرزاده رییس خانه احزاب استان بوشهر شد

خلیج فارس: براساس اجماع صورت گرفته، نایب رییس خانه احزاب به فراکسیون اعتدالیون و خزانه دار و منشی هم به فراکسیون اصولگرایان سپرده شد.

خلیج فارس: انتخابات هیأت رئیسه‌ سال نخست خانه‌‌ احزاب بشهر برگزار و «ماشاالله حیدرزاده» به‌عنوان رئیس خانه احزاب استان انتخاب شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ هفته گذشته با حضور نماینده خانه احزاب کشور، معاون سیاسی استانداری بوشهر و نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی بوشهر، هیات نمایندگان خانه احزاب بوشهر در قالب سه فراکسیون اصلاح طلبان، اصولگرایان و اعتدالیون انتخاب شدند. (اینجا)

عصر چهارشنبه با حضور همه اعضای سه فراکسیون سیاسی آن و یکی از اعضای علی البدل خانه اجزاب استان که در محل این تشکل صنفی در مجاور مرکز رشد فناوری (خانه جوان سابق) برگزار شد، هیات رییسه سال نخست آن انتخاب گردید.

براین اساس، از طریق اجماع صورت گرفته، ماشاالله حیدرزاده به عنوان رییس خانه احزاب استان انتخاب شد. وی رییس شاخه استانی حزب همبستگی ایران و از فراکسیون اصلاح طلبان می باشد.

از سوابق وی بخشداری دلوار در دولت سازندگی، فرمانداری تنگستان، گناوه و مدیرکل تعاون استان در دولت اصلاحات و فرمانداری مرودشت فارس در دولت یازدهم می باشد.

همچنین نایب رییسی خانه احزاب استان نیز به محمدصادق حاجیانی رییس شاخه استانی حزب اعتدال و توسعه سپرده شد که در قالب فراکسیون اعتدالیون قرار دارد.

گفتنی است فراکسیون اصولگرایان نیز منشی و خزانه دار خانه احزاب استان شدند که به ترتیب محمد کشاورز (نماینده حزب عدالت طلبان) و علیرضا میر (نماینده جمعیت رهپویان) بودند.

در این زمینه
منتخبان خانه احزاب استان مشخص شدند + اسامی

-->