پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44000982 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21247650
کد خبر : 239594 تاریخ ثبت : 1397/10/21 15:44 نظرات تایید شده : 0

فرماندار: راه‌های روستایی گناوه مرمت شوند

خلیج فارس: فرماندار گناوه گفت: علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در شهرها و روستاهای شهرستان، زنده نگه داشتن انقلاب و تفسیر آن برای جوانان باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سید علی پاکنژاد بعد از ظهر جمعه در نشست بررسی پروژه های قابل افتتاح و آماده کلنگ زنی دهه فجر  در فرمانداری گناوه اظهار داشت: برنامه ها و مراسم های ویژه دهه مبارک فجر تا ۱۸ بهمن ادامه یابد و بعد از آن مراسم با توجه به شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) رنگ و بوی فاطمیه بخود  گرفته و حضور پرشور در ایام فاطمیه داشته باشیم.

راه‌های روستایی گناوه مرمت شوند/ پروژه ناقص افتتاح نمی‌کنیم

وی افزود: علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در شهرها و روستاهای شهرستان، زنده نگه داشتن انقلاب و تفسیر آن برای جوانان باید  در دستور کار قرار گیرد.

فرماندار گناوه گفت: برنامه های جشن انقلاب و دهه فجر  را باید با  کمک خود مردم برگزار کنیم  تا باعث شور و نشاط مضاعف شود. 

وی تصریح کرد: توجه به صنایع دستی و گردشگری را در اولویت برنامه‌های روستایی ایام دهه فجر  قرار داده و با توجه به حجم زیاد مسافران در ایام پایانی سال و نوروز در شهرستان آنها را بسمت روستاها هدایت  و ساز و کار و زمینه های بومی گردی را در این مناطق فراهم کنیم. 

پاکنژاد گفت: سعی ما بر این است که یک کیلومتر جاده ساحلی روستای مال خلیفه در ایام دهه فجر راه اندازی شود و امیدواریم در این مسیر با همکاری بنیاد مسکن و دهیاری روستا بتوانیم  پارک گردشگری و کاشت  نهال را هم انجام دهیم.

وی اضافه کرد: اعطای تسهیلات اشتغالزایی شهری و روستایی با دقت بیشتر و حساب شده صورت گیرد و این تسهیلات در زمینه های مربوطه هزینه شوند و در دهه فجر امسال هم منتظر افتتاح برنامه‌ها و پروژه‌های اشتغالزایی هستیم. 

فرماندار گناوه گفت: در زمینه پروژه‌های راه روستایی اقدام لازم و سریع  صورت گیرد چرا که بارندگی های اخیر باعث تخریب شانه‌های این جاده ها شده است. 

پاکنژاد تاکید کرد: شرط کلنگ زنی پروژه ها آماده بودن و حضور پیمانکار در محل کلنگ زنی است در غیر اینصورت پروژه‌ای افتتاح نخواهد شد.