پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44843226 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22087715
کد خبر : 239538 تاریخ ثبت : 1397/10/21 09:54 نظرات تایید شده : 0

عکس/ تکذیب شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف

خلیج فارس: پیشتر علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت نیز با انتشار توئیتی به شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف واکنش نشان داد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ او در این توئیت خود نوشت: جریانی مشکوک در یک طراحی پیچیده، دو روز است برشایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف، آن هم در خلال سفر پر ثمر او به هند می دمد.

معزی تصریح کرد: همراهی با این نوع اخبار دقیقا بازی در زمین دونالد ترامپ است که هدف اولش از تحریم ها، نه فقط معاش و اقتصاد کشور بلکه به چالش کشیدن امید به آینده و آرامش مردم است.

همچنین محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در توئیتی شایعه خروج از برجام و استعفای ظریف را تکذیب کرد.

تکذیب شایعه خروج ایران از برجام و استعفای ظریف

در خبر دیگری کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: اخبار و مواضع این شورا و دبیرخانه آن فقط از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می شود.

خسروی با اشاره به اقدام خلاف قانون برخی کانال های خبری مشکوک و انتشار اخباری جهت دار به نقل از مقام مطلع در شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: هرگونه اطلاع رسانی خارج از مسیر ذکر شده ضمن آنکه مورد تایید نیست، اقدامی خلاف قانون محسوب می شود.

وی افزود: شناسایی و برخورد قانونی با شبه رسانه های متخلف که مبادرت به اقداماتی از این دست می نمایند، توسط مراجع ذیربط در دست انجام است.کلمات کلیدی خبر : سیاست ایران ظریف برجام