پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43353599 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20601787
کد خبر : 239450 تاریخ ثبت : 1397/10/20 12:01 نظرات تایید شده : 0

اجرای ۷۰ هکتار طرح گلخانه‌ای در استان

خلیج فارس: رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۷۰ هکتار طرح جدید گلخانه‌ای در سطح استان بوشهر در دست اجرا است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ محمد تقی منوچهری صبح پنج شنبه در بازدید از طرح‌های اشتغال روستایی شهرستان دیّر اظهار داشت: بخش کشاورزی یکی از مهمترین بخش‌ها در زمینه اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی است و طرح‌های متعددی در زمینه در دست اجرا است.

۷۰ هکتار طرح گلخانه‌ای در استان بوشهر در دست اجرا است

وی اضافه کرد: توسعه طرح‌های گلخانه یکی از اولویت‌های استان بوشهر بوده و اکنون نیز این طرح ها با جدیت ادامه دارد و در این راستا تسهیلات بسیار خوبی نیز به متقاضیان ارائه می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تاکنون ۳۰۲ هکتار گلخانه در سطح استان بوشهر اجرایی شده است و همچنان این روند توسعه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اجرای چندین طرح جدید گلخانه ای در سطح استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۷۰ هکتار طرح گلخانه جدید را در اماکن در استان بوشهر در دست اجرا داریم.

وی روند اجرای طرح های گلخانه ای استان بوشهر را مطلوب توصیف کرد و ادامه داد: تا پایان سال جاری بخشی از این گلخانه‌ها وارد مدار تولید خواهد شد.