پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32222165 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51515542
کد خبر : 239281 تاریخ ثبت : 1397/10/19 10:53 نظرات تایید شده : 0

تصاویر/ در بغداد چه خبر است؟

خلیج فارس: بغداد، پایتخت عراق با جمعیتی بالغ بر 10 میلیون نفر این روزها وضعیت خوبی دارد و زندگی عادی در آن در جریان است. دیگر نه خبری از انفجار خودروهای بمب گذاری شده است و نه حملات تروریستی.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ شان اسمیت عکاس روزنامه انگلیسی گاردین بعد از ظهر یک روز عادی از زندگی مردم پایتخت عراق را به تصویر کشیده است.

وی سری به پارک شهر بغداد رفته و تصاویری از اوقات فراغت خانواده های عراقی ثبت کرده است.

بغداد که در ایام خشونت های فرقه ای روزانه شاهد پیدا شدن 100 جسد ناشناخته در اطراف آن بود و یا اینکه هر روز ده ها خودرو و بمب در خیابان های مختلف آن منفجر می شد، این روزها حال و روز خوبی دارد.

بهبود عمومی اوضاع امنیتی در عراق و خصوصا پایتخت باعث شده است که مسئولان دولتی و دستگاه های امنیتی از میزان تدابیر شدید امنیتی در بغداد برای محسوس کردن شرایط امنیتی برای شهروندان بکاهند.

مردم بغداد امیدوارند که با بهبود وضعیت امنیتی و از سرگیری فعالیت های عمرانی و سازندگی، پایتخت آنها بار دیگر همانند گذشته زیبایی خود را بازیافته و در سایه امنیت و آرامش، گردشگران نیز به این شهر تاریخی برگردند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)کلمات کلیدی خبر : عراق داعش بغداد