پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44000419 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21247088
کد خبر : 239163 تاریخ ثبت : 1397/10/18 20:16 نظرات تایید شده : 0

اجرای طرح کاداستر دیر سرعت می‌گیرد

خلیج فارس: فرماندار دیر گفت: اجرای طرح کاداستر در این شهرستان بمنظور جلوگیری از تعرض به منابع ملی باید سرعت بیشتری پیدا کند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ کریم علی حسنی روز سه شنبه در نشست با سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر در محل فرمانداری دیر افزود: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با عضویت منابع طبیعی شهرستان بمنظور توسعه منطقه فعال شده است.

وی یادآورشد: منابع طبیعی می تواند با شناختی که به اراضی منطقه دارد با برنامه ریزی کمک بسیار خوبی به کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کند تا آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود.

فرماندار دیر اظهارداشت: جذب اعتبارات ملی و استانی در حوزه اجرای پروژه های آبخیزداری ضروری است.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: طرح کاداستر زمینه ساز برنامه ریزی مناطب برای اجرای طرح های عمرانی و توسعه ای است.

غلامرضا منتظری افزود: با اجرایی شدن طرح کاداستر مشکلات مردم برطرف و از منابع طبیعی حفاظت می شود.

وی گفت: پروژه آبخیزداری با اعتبار 14 میلیارد ریال در بردخون شهرستان دیر در دهه فجر امسال به بهره داری می رسد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: پروژه آبخیزداری منطقه جاشک با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال در دست اجراست که برای تکمیل و بهره برداری از آن به 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی افزود: واگذاری پارک جنگلی به شهرداری،مهارآب های فصلی، طرح بیابان زدایی و احداث ساختمان اداری شهرستان در دستور کار قرار دارد.