پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 44837654 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22082169
کد خبر : 239162 تاریخ ثبت : 1397/10/18 21:15 نظرات تایید شده : 0

فرماندار عسلویه: مطالبات نیروهای پیمانکاری پارس جنوبی درحال پیگیری است

خلیج فارس: فرماندار شهرستان عسلویه گفت:مسوولان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مسایل و مطالبات نیروهای پیمانکاری شاغل در این منطقه را در دست بررسی و پیگیری دارند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ محمد یوسفی درگفت و گو با ایرنا افزود: امروز حدود 70 نفر از نیروهای پیمانکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر که معترض به حکم تعدیل نیرو در این سازمان هستند به نمایندگی از سایر نیروها برای اعلام اعتراض به این تصمیم مقابل اداره اشتغال سازمان یادشده تجمع کرده بودند.

وی بااشاره به اینکه تجمع یادشده پایان یافته است یادآورشد: مسئولان حراست سازمان منطقه ویژه به نمایندگی از مدیریت سازمان در بین تجمع کنندگان حاضر و به آنها قول پیگیری داده اند.

یوسفی اظهارداشت: حدود 450نفر از نیروهای سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به دلیل آنچه که استخدام شان بدون مجوز بوده است در بلاتکلیفی بسر می برند.

فرماندار شهرستان عسلویه گفت: تنها راه برون رفت از این مشکل دریافت مجوز جذب نیروهاست که امیدواریم پیگیری ها نتیجه دهد و مشکل استخدام آنان برطرف شود.

یکی از نیروهای پیمانکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: این نیروها که بیشترشان بومی استان بوشهر هستند بطور متوسط یک تا 2 سال در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در بخش های مختلف پشتیبانی، اسکله، فرودگاه و تعمیرات مشغول به کار هستند.

میثم حسین زاده افزود:در این راستا تاکنون نامه نگاری های متعددی با وزیر نفت، استاندار بوشهر، نماینده ولی فقیه در استان، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس انجام شده است.

وی ادامه داد: اینکه نیروهای جذب شده به اشتباه یا بدون طی فرایند قانونی جذب سازمان شدند موضوعی منطقی است ولی در شرایط بد اقتصاد انتظار گره گشایی داریم.

نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی درباره خبرهایی مبنی بر اخراج شماری از کارکنان منطقه ویژه انرژی پارس گفت: این شمار نیرو در زمان مدیریت سابق جذب شده ولی با این حال به عنوان عضو کمیسیون انرژی برای جذب مجوز بکارگیری آنها از وزیر نفت تلاش می کنم.

حجت السلام عبدالحمید خدری افزود: در یکی از بخش های زیرمجموعه وزارت نفت در گچساران نیز در زمان مدیریت سابق 140 نیرو جذب و در زمان مدیریت جدید تصمیم به اخراج آنها گرفته شد که در این ارتباط تلاش برای گرفتن مجوز بکار گیری آنها در دست اجراست.

وی اظهارداشت: سعی داریم این روند برای منطقه ویژه انرژی پارس نیز تکرار و زمینه ماندگاری نیروهای جذب شده فراهم شود.