پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43546709 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20794494
کد خبر : 239156 تاریخ ثبت : 1397/10/18 18:27 نظرات تایید شده : 2

معاون استاندار: پروژه «بوشهر توریسم ۲۰۲۲» با جام جهانی قطر پیوند می‌خورد

خلیج فارس: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: پروژه «بوشهر توریسم ۲۰۲۲» همزمان با جام جهانی قطر برگزار می‌شود و با آن پیوند می‌خورد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل ازمهر؛ مهرداد ستوده ظهر سه‌شنبه در نشست با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی کشور اظهار داشت: بوشهر مردمی قدرشناس دارد و شایسته خدمات عالی هستند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در زمینه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی خاطرنشان کرد: پروژه «بوشهر توریسم ۲۰۲۲» با محوریت استاندار بوشهر راه‌اندازی شده است و با دست وزیر کشور رونمایی شد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه پروژه «بوشهر توریسم ۲۰۲۲» با جام جهانی قطر همزمان می‌شود، اضافه کرد: استان بوشهر برنامه‌ریزی خوبی را در این راستا داشته است و این پروژه با جام جهانی قطر پیوند می‌خورد.

وی افزود: در سال ۲۰۲۰ و دو سال قبل از برگزاری جام جهانی قطر تبلیغات خود در مورد این پروژه را در کشورهای حوزه خلیج فارس آغاز خواهیم کرد و موضوع را با علاقمندی با جدیت پیگیری می‌کنیم.

ستوده با اشاره به اقداماتی که برای احیای بناهای تاریخی بوشهر صورت گرفته است، ادامه داد: انتظار داریم کمک بیشتری به بوشهر صورت گیرد چون مردمی قدرشناس دارند و شایسته بیشترین خدمات هستند.

وی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به بافت تاریخی بوشهر و توسعه گردشگری در سطح استان، بیان کرد: بخش عمده مطالبات مردم این است که به بافت تاریخی بوشهر توجه شود و باری مرمت آن اقدام شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خواستار حضور بیشتر هیئت مدیره صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی کشور در استان بوشهر شد و افزود: انتظار داریم کمک بیشتری برای توسعه بافت تاریخی و مرمت و احیای بناها در این استان انجام شود.