پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17659252 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37524295
کد خبر : 239040 تاریخ ثبت : 1397/10/18 09:49 نظرات تایید شده : 0

کانون پرورش فکری نیازمند حمایت بیشتر

خلیج فارس: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: این کانون ها برای آموزش و تربیت نیاز به حمایت بیشتری دارند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ زهره عالی نسب روز سه شنبه در نشست با فرماندار دیر افزود: نظام بسته کنونی پاسخگوی آموزش و تربیت نیست و باید توجه متولیان بویژه آموزش و پرورش به کانون های پرورش فکری بیشتر شود.

وی اضافه کرد: کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان تمرین الفبای زندگی و نوعی هنر است که فرصت بروز این خلاقیت ها در کانون ها صورت می گیرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر افزود: آینده درخشان کودکان و نوجوانان در گرو تربیت و آموزش بویژه از طریق کارهای هنری است.

وی گفت: آنچه امیدآفرین است، شادی برای کودکان است و هم اکنون نیاز به شادی بیشتر احساس می شود.

فرماندار دیر گفت: سلامت و آموزش دو مقوله مهم برای هر جامعه ای محسوب می شود.

کریم علی حسنی افزود: نگاه تعاملی و تکمیلی در کنار هم منجر به پیشرفت در هر کاری می شود و همیشه در نشست ها این موضوع را مورد تاکید قرارداده ام.

وی اظهارداشت: کودکان و نوجوانان به آموزش در کانون ها نیاز دارند و با ایده های نو در کلاس های آموزشی و هنری جذابیت ایجاد می شود.