پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43545630 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20793416
کد خبر : 238964 تاریخ ثبت : 1397/10/17 20:34 نظرات تایید شده : 0

امکانات هواشناسی دیر تقویت شود

خلیج فارس: فرماندار دیر استان بوشهر گفت:باتوجه به شرایط و موقعیت جغرافیایی این شهرستان ساحلی تقویت تجهیزات و امکانات هواشناسی برای بهره مندی از داده ها و تصمیم گیری لازم ضروری است.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ کریم علی حسنی روز دوشنبه در نشست با مدیرکل هواشناسی استان بوشهر افزود: بزرگترین بندر صیادی استان بوشهر در شهرستان دیر واقع است برهمین اساس اگر هشدارهای هواشناسی دقیق تر باشد در تصمیم گیری صیادان برای سفرهای دریایی موثر تر خواهد بود.

وی اظهارداشت: اولویت نخست شهرستان دیر بهره برداری از پروژه های نیمه تمام است و احداث ساختمان های اداری در اولویت بعدی قراردارد.

علی حسنی اضافه کرد: با توجه به اهمیت توسعه امکانات ایستگاه های هواشناسی در شهرستان دیر، فرمانداری در احداث ساختمان و تجهیزات اداری کمک و حمایت لازم انجام می دهد.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر نیز گفت: بدلیل اینکه شماری از جمعیت دیر دریانوردان هستند برای جلوگیری از حوادث دریایی باید بهترین تجهیزات هواشنایی در این شهرستان مستقر شود.

فرج الله شکوهی پور افزود: ساختمان کنونی برای انجام کار هواشناسی مناسب و ایمن نیست و تلاش می شود ساختمان جدیدی در این شهرستان احداث شود.

وی بیان کرد: هواشناسی حافظ جان و مال مردم است و باید نگاه ویژه ای به این حوزه داشته باشیم.کلمات کلیدی خبر : هواشناسی تجهیزات دیر