پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17668963 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37533999
کد خبر : 238960 تاریخ ثبت : 1397/10/17 20:27 نظرات تایید شده : 1

بخشدار : هنرمندان و ورزشکاران خارگ نیازمند حمایت ویژه هستند

خلیج فارس: بخشدار ویژه خارگ گفت: تاکنون همکاری مناسب و شایسته‌ای با هنرمندان و ورزشکاران خارگ صورت نگرفته است و باید این تعامل و همکاری‌ها بیشتر شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ محمود رضایی بعد از ظهر دوشنبه در نشست با هنرمندان جزیره خارگ خارگ اظهار کرد: هنر نیاز به عشق دارد چه کسی که کار می کند و چه کسی که آن را می بیند و چه کسی که می خواهد اسپانسر باشد.

هنرمندان و ورزشکاران جزیره خارگ نیازمند حمایت ویژه هستند

وی اضافه کرد: یک هنرمند اگر عشق نداشته باشد شما هر چقدر به آن پول هم بدهید باز اگر عشق نداشته باشد کار نمی‌کند و کسی که می‌خواهد  اسپانسر هم باشد به همین ترتیب باید عشق به هنر داشته باشد وگرنه هیچ مسئولی برای عملکرد خود تا عشق به هنر نداشته باشد هم نمی تواند کمک کند.

بخشدار ویژه خارگ با اشاره به ظرفیت‌های متعدد موجود در جزیره خارگ بیان کرد: ما در جزیره خارگ ۱۵۰ شرکت پیمانکاری داریم و سه شرکت بزرگ داریم و همچنین شهرداری و شورا را داریم.

وی افزود: تیم فوتسال خارگ از قدیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و دارد ولی اتفاقی که پارسال افتاد و برای نداشتن منابع مالی و اسپانسر این تیم از مسابقات ماند. متاسفانه در جزیره خارگ همکاری نیست و بخشدار به تنهایی نمی‌تواند. تا شرکت‌ها و ادارات و شهرداری و شورا کمک نکنند کاری از دست ما بر نمی آید.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با پیگیری‌ها و تلاش فراوان برای اولین بار در این دولت در حوزه فرمانداری و استانداری اعتبار گذاشتند برای حوزه هنری و حتی ساختمان فعلی فرهنگ و ارشاد در جزیره خارگ را هم به وسیله نفت ساخته شده است و با اعتبار داده شده به جزیزه خارگ در حال حاضر بازسازی سالن آمفی تئاتر و پلاتو تقدیم شده است و این شروع کار است و انشالله بیشتر هم خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ الان جوانان ما در حوزه هنر نیاز به پشتوانه و احترام دارند حداقل آن این است که برای هزینه های جاری و شرکت در جشنواره ها برای هزینه پرواز و سفر بتوانیم پشتوانه آنها باشیم و از جیب هزینه نکنند یا اینکه بعد از برگشت از جشنواره ها برای استقبال آنها و اهدای هدایا ما شرمنده آنها نباشیم و بتوانیم حداقل هدایای خوبی برای تلاشی که کرده اند بدهیم.

رضایی گفت: من تئاترهای شما را در قسمت‌های مختلف حضوری دیدم و واقعاً لذت بردم از کار شما؛ از هماهنگی شما که با نبود امکانات واقعا جای تحسین دارد و تشکر از شما و واقعاً نیاز است پشتوانه شماها بود تا نیاز نباشد حداقل از جیب هزینه کنید و حداقل در حد رفت و آمد های شما به شما کمک شود.

وی افزود: دهه فجر را در پیش داریم و گروه موسیقی و تئاتر و مجری خوبی در خارگ داریم و باید از این‌ها استفاده شود و نیازی نباشد از بیرون کسی را دعوت کنند و بیاورند ولی نیاز به پشتیبانی شهرداری و شورا است.