پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43355041 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20603231
کد خبر : 238958 تاریخ ثبت : 1397/10/17 20:24 نظرات تایید شده : 1

میز خدمت حوزه فرهنگ و هنر در دیلم +عکس

خلیج فارس: میز خدمت برای بررسی مسایل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر تسهیل در امور هنرمندان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهرصبح دوشنبه در شهرستان دیلم برگزار شد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه برگزاری میز خدمت در دیلم اظهار داشت: مهم ترین وظیفه سازمان های دولتی خدمت رسانی به مردم و ارائه طرح هایی از قبیل استقرار میز خدمت در ادارات با هدف تسهیل در خدمات رسانی است.

میز خدمت حوزه فرهنگ و هنر در دیلم برگزار شد

حمیده ماحوزی افزود: با توجه به گستردگی وظایف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری و کثرت مراجعه کنندگان به این اداره راه اندازی و استقرار میز خدمت می تواند باعث تسریع  و برطرف شدن مشکلات مردم شود.

وی تصریح کرد: به منظور سرعت بخشی در امور ارباب رجوع و بررسی مشکلات فرهنگی و هنری برنامه ریزی کرده ایم که میز خدمت را در شهرستان های استان برگزار کنیم و شهرستان دیلم را امروز در برنامه خود قرار دادایم.

در میز خدمتی که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم برگزار شد معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی و کارشناسان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم حضور داشتند.