پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43544764 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20792555
کد خبر : 238907 تاریخ ثبت : 1397/10/17 12:29 نظرات تایید شده : 3
شمشیری، رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر مطرح کرد؛

فراخوان ایده‌ها برای هفته نکوداشت بوشهر

خلیج فارس: روز بوشهر روز همه شهروندانی است که میراثی از گذشتگان در خود دارند و در انتقال فرهنگ آن تلاش می کنند.

خلیج فارس: رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه در آستانه 18 اسفند سالروز نکوداشت بوشهر قرار داریم، گفت: از شهروندان خصوصا اهالی فرهنگ و هنر که ایده و پیشنهادات خلاقانه ای برای برگزاری بهتر و عمومی تر برنامه ها دارند دعوت می شود نظرات خود را به دبیرخانه این کمیسیون یا سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ارائه کنند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ طاهره شمشیری افزود: 18 اسفند روز بوشهر با شعار بوشهر پایتخت فرهنگی خلیج فارس، تجلی گوهر گران بهای حاصل از پنج هزار سال فرهنگ و تمدن فرهیختگانی است که میراثی عظیم و سترگ به نام تمدن و فرهنگ بوشهر بنیان نهادند و امروز همه ی ما میراث دار این گنجینه ی عظیم هستیم.

وی ادامه داد: روز بوشهر روز همه شهروندان، مردان و زنان این سرزمین است که میراثی از گذشتگان در خود دارند و در انتقال فرهنگ این کهن بوم با حفظ سنت ها و آیین ها تلاش می کنند.

شمشیری خاطرنشان کرد: ۱۸ اسفند به یمن مبارکی سالروز تاسیس مدرسه سعادت مظفری و به پاس احترام به اندیشه، علم و خردورزی مردمان این دیار و بر مبنای فرهنگ تعامل و گفتمان مبتنی بر مدارا و احترام به عنوان روز بوشهر نامگذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه در آستانه یازدهمین دوره آئین های نکوداشت روز بوشهر قرار داریم اظهار داشت: اینک در آستانه ی تدوین سیاست ها و برنامه این مهم قرار داریم، از عموم شهروندان بویژه فرهیختگان، اهالی فرهنگ و هنر، اصحاب قلم، دانشگاهیان و اساتید، ورزشکاران و صاحبان صنوف و مشاغل، مدیران دستگاه های اجرایی، جوانان و سازمان های مردم نهاد دعوت می نمایم با ارائه پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود، ما را در برگزاری هرچه شایسته تر یازدهمین هفته ی نکوداشت روز بوشهر همفکری و همراهی نمایند.

شمشیری خاطرنشان کرد: همشهریان می توانند ایده ها و پیشنهادات خود را تا پایان دیماه به دبیرخانه شورای شهر بوشهر یا سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بوشهر ارائه شود.