پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 43350447 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20598634
کد خبر : 238839 تاریخ ثبت : 1397/10/17 11:49 نظرات تایید شده : 1

محیط بانک‌های دیلم مناسب‌سازی شود

خلیج فارس: فرماندار دیلم گفت: طبق قانون باید تمامی محیط اماکن عمومی و دستگاه های اجرایی و موسسه ها بویژه بانک ها برای دسترسی معلولان، مناسب سازی شود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ عبدالامیر قاسمی روز دوشنبه در بازدید از بانک های این شهرستان افزود: ایجاد شرایط مناسب و فراهم کردن تسهیلات محیطی لازم برای معلولان، ضرورتی غیر قابل انکار است و همه باید در این مسیر نگاه جدی داشته و اهتمام ورزیم.

وی اظهارداشت: با ایجاد زمینه های لازم از جمله احداث رمپ های ورودی در محیط اماکن عمومی، معلولان می تواننند براحتی و بدون دغدغه امور خود را پیگیری کنند.

فرماندار دیلم گفت: بانک هایی که تاکنون نسبت به مناسب سازی اقدام نکرده اند تا 22 بهمن امسال باید این مهم را در دستور کار خود قرار دهند و نتیجه آن را اعلام کنند.

وی بیان کرد: از هیچ اداره و نهادی پذیرفته نیست که در مناسب سازی محیط خود کوتاهی و پرهیز کند.

قاسمی ،از ادارات و بانک هایی که مناسب سازی را انجام داده اند، تقدیر کرد.

فرماندار دیلم از بهزیستی این شهرستان خواست با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای نسبت به اجرای دوره توانمندسازی و کلاس های آموزشی مورد نیاز برای معلولان برنامه ریزی کند.کلمات کلیدی خبر : عبدالامیر قاسمی دیلم بانک