پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17666147 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37531183
کد خبر : 238723 تاریخ ثبت : 1397/10/16 22:08 نظرات تایید شده : 2

واکنش کللی‌فر پس از شکست ایرانجوان

خلیج فارس: سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهرگفت: باتوجه به وضعیت بازیکنان جدید و صادر نشدن کارت آنها تا چند دقیقه پیش از بازی برابر خوشه طلایی ساوه نیز ترکیب اصلی این تیم مشخص نبود.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ حمید کللی فر روز یکشنبه پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر خوشه طلایی ساوه در جمع خبرنگاران افزود: این مهم باعث شد تا بازیکنانی که در فاصله چند دقیقه قبل از بازی در ترکیب ثابت قرار گرفتند از تمرکز لازم برای بازی در این دیدار برخودار نباشند.

وی بیان کرد: ایرانجوان برای جدا کردن خود از قعر جدول 2 بازیکن جدید در آینده نزدیک جذب می کند.

کللی فر اظهارداشت: در این راستا انتظار داریم رسانه ها نیز همچون گذشته حامی تیم باشند تا همراه با یکدیگر تیم با سابقه و ریشه دار ایرانجوان از خطر سقوط نجات پیدا کند.

وی افزود: بازی های فراروی ایرانجوان رفته رفته آسان تر می شود که این یک فرصت برای فاصله گرفتن از محدوده خطر جدول لیگ دسته 2 فوتبال کشور است.

سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم تمام هدفش بقا در لیگ 2 است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

کللی فر با اشاره به دیدار هفته آینده برابر فولاد خوزستان نوین افزود: این تیم همواره از تیم های شایسته لیگ است ولی باتوجه به مسئولیت پذیری بیشتر بازیکنان در بازی های خارج از خانه به کسب نتیجه در این دیدار امیدوار هستیم.

وی در ارتباط با مشکل مالی تیم فوتبال ایرانجوان نیز گفت: به تازگی مقداری پول به بازیکنان تزریق شده که امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد تا بازیکنان با روحیه مضاعف به مصاف حریفان بروند.
ایرانجوان بوشهر با این شکست با 6 امتیاز در قعر جدول گروه الف لیگ دست دوم فوتبال کشور باقی ماند.

خوشه طلایی ساوه نیز با این برد 24 امتیازی شد و رتبه دوم خود در جدول را حفظ کرد.