پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2123132 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3302335
کد خبر : 238644 تاریخ ثبت : 1397/10/16 12:33 نظرات تایید شده : 0

بطحایی نماینده سبزوار را قانع کرد

خلیج فارس:نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش در مورد مشکلات مالی این وزارتخانه اختیاری ندارد، از پاسخ‌های وی قانع شد و از نمایندگان خواست سؤال از رئیس‌جمهور را کلید بزنند.


به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی سؤال نماینده سبزوار از وزیر آموزش و پرورش در دستور کار صحن علنی قرار گرفت.

خلاصه این سؤال به شرح زیر بود:

«با توجه به اینکه طبق قانون باید تا پایان دوره متوسطه، دانش‌آموزان رایگان تحصیل نمایند، چرا در مدارس کشور هزینه‌های بالای تحصیل گرفته می‌شود؟»

در ادامه جلسه سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی را در مورد نظارت بر عملکرد مدارس در راستای عدم اخذ وجه از اولیای دانش‌آموزان ارائه داد.

در پایان حسین مقصودی نماینده سبزوار از نمایندگان خواست با توجه به اینکه وزیر آموزش و پرورش در این خصوص اختیاری ندارد، در راستای اجرای اصل ۳۰ قانون اساسی، سؤال از رئیس‌جمهور را کلید بزنند و گفت: به دلیل عدم اختیار وزیر آموزش و پرورش، این سؤال را به رأی نمی‌گذارم.


کلمات کلیدی خبر : بطحایی نماینده مجلس