پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 17669391 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 37534427
کد خبر : 238033 تاریخ ثبت : 1397/10/12 21:58 نظرات تایید شده : 2
مدیرکل ستاد بحران استانداری:

بوشهری‌ها درباره پس لرزه‌های احتمالی هوشیار باشند

خلیج فارس: مرکز این زلزله در ۱۳ کیلومتری شهر وحدتیه اعلام شده و شدت آن باعث شده تا علاوه بر شهرستان دشتستان، در مرکز استان نیز احساس شود.

خلیج فارس: امروز شش زمین‌لرزه ریز و درشت شهرستان دشتستان در استان بوشهر را لرزانده که بزرگترین زلزله دارای شدت ۴.۶ ریشتر بوده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ قاسم قائدی، مدیرکل ستاد بحران استانداری بوشهر ضمن تاکید بر اینکه تاکنون خسارت مالی و جانی ناشی از  این زمین لرزه گزارش نشده است، از مردم خواست تا نسبت به پس لرزه‌های احتمالی هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه با فرمانداران و بخشداران برای گزارش خسارات احتمالی در ارتباط هستیم، ادامه داد: خوشبختانه تاکنون هیچگونه خسارتی گزارش نشده است ولی فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با پس لرزه‌های احتمالی در آماده باش کامل بسر می‌برند.

در شرایطی این مقام مسئول از ضرورت آمادگی مردم درخصوص پس لرزه ها سخن به میان آورده که پیگیری «خلیج فارس» نشان می دهد هیچ تمهیداتی نظیر آماده سازی محل اسکان موقت شبانه (به دلیل چندین مورد پس لرزه) در شهرهای دشتستان پیش بینی نشده است.کلمات کلیدی خبر : زلزله دشتستان قاسم قائدی