پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 24285556 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/05/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1347298
کد خبر : 237997 تاریخ ثبت : 1397/10/12 15:12 نظرات تایید شده : 1

۲۰۰۰ مسکن مددجویی استان تحویل می‌شود

خلیج فارس: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به اجرای ۲ هزار پروژه مسکن مددجویی روستایی در استان بوشهر گفت: این واحدها با اعتبارات خیران، مسئولان، نهادها از جمله سپاه در حال ساخت که با تکمیل آن تحویل نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ احمد لطفی ظهر امروز در نشست  بررسی سامانه‌های الکترونیکی آنی‌پرداز  کمیته امداد استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم سامانه‌های الکترونیکی آنی پرداز در تسریع جمع آوری کمک‌های مردمی اظهار داشت: با توجه به ضرورت کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت جمع آوری کمک‌های مردمی وضرورت بهره گیری از فناوری‌های جدید، سامانه الکترونیکی آنی پرداخت به صورت گسترده برای مرکز استان و همه شهرستانها راه اندازی شده است تا مردم خیّر و نیکوکار هم استانی راحت‌تر بتوانند کمک‌های خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به نتیجه تبدیل روش‌های سنتی به روش‌های نوین در پرداخت کمک‌های مردمی به کمیته امداد گفت: امسال از مجموع کل کمک‌های نقدی اهدایی مردم خیّر و نیکوکار هم استانی به نیازمندان،  کمک‌هایی به مبلغ 145 میلیون تومان از طریق روش الکترونیکی آنی پرداخت حاصل شده است.

لطفی خاطر نشان کرد: رقم کمک‌های مردمی از طریق سامانه‌های الکترونیک نسبت به مشابه سال گذشته 500 درصد رشد داشته است که این نشان ازعلاقه مردم استان به پرداخت کمک‌های خود از طریق روش‌های نوین و جایگزین روش‌های سنتی است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر به نحوه هزینه کمک‌های مردمی در راستای خدمت به نیازمندان پرداخت و خاطر نشان کرد: تمامی کمک‌های دریافتی از خیران و نیکوکاران چه از طریق روش‌های سنتی و چه از طریق روش‌های نوین در زمینه‌های تعمیر و ساخت مسکن نیازمندان، هزینه‌های درمانی نیازمندان، پرداخت جهیزیه به نوعروسان مددجو، پرداخت وام‌های کارگشایی و اشتغال، کمک به معیشت نیازمندان و پرداخت هزینه‌های دانشآموزی و دانشجویی فرزندان مددجویان هزینه می‌شود.

وی از اجرای  2 هزار پروژه مسکن مددجویی روستایی در استان بوشهر  خبر داد و گفت: این واحدها با اعتبارات خیران، مسئولان، نهادها از جمله سپاه در حال ساخت که با تکمیل آن تحویل نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد می‌شود.

لطفی با تاکید بر اینکه سیستم آنی پرداخت شیوه‌ای جدید برای پرداخت آسان و سریع کمک‌های نقدی مردم برای رفع مشکلات نیازمندان است گفت: مردم و خیران استان می‌توانند از طریق شماره گیری کد #077*8877* و انتخاب کد شهرستان مورد نظر، صدقه روزانه و یا دیگر کمک‌های نقدی خود را در سرفصل‌های مختلف از جمله صدقه، زکات، مسکن نیازمندان، نذورات، جشن عاطفه‌ها، جشن نیکوکاری، طرح‌های اکرام ایتام، محسنین، شفاء، کوثر، طاها و جهیزیه نوعروسان پرداخت کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسد.

وی اعتماد مردمی را بزرگترین سرمایه کمیته امداد دانست و تاکید کرد: اعتماد مردم و خیران به این نهاد ضمن رشد کمک‌های مردمی باعث تسریع در روند رسیدگی به مشکلات نیازمندان می‌شود.

-->