پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21504139 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 19868692
کد خبر : 236993 تاریخ ثبت : 1397/10/8 12:32 نظرات تایید شده : 0

توقیف ۴۵۰ خودروی مزاحم تهرانی‌ها

خلیج فارس: رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از ۴۵۰ دستگاه خودرو که مزاحم شهروندان تهرانی بودند، توقیف شدند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار حسین رحیمی با اعلام خبر توقیف ۴۵۰ خودرو در پایتخت درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی تماس‌های مکرر مبنی بر ایجاد مزاحمت توسط تعدادی راننده و سرنشینان برخی از خودرو‌ها که در قالب دور دور و حرکات نمایشی، در مناطق مختلف شهر تهران موجب نارضایتی شهروندان شده بودند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس‌های تخصصی قرار گرفت.
 
توقیف ۴۵۰ خودروی مزاحم تهرانی‌ها
رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: رانندگان این خودرو‌ها به ویژه در مناطق شمالی تهران برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند که در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد ترافیک سنگین شهری، حرکات مارپیچی، رانندگی حادثه‌ساز، آلودگی صوتی، سرعت غیرمجاز و مزاحمت برای شهروندان از جمله تخلفاتی بود که زمینه نارضایتی را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: در این راستا طرح ضربتی برخورد با مزاحمان شهروندان در ۴۸ ساعت گذشته با مشارکت تمام پلیس‌های تخصصی انجام و بیش از ۴۵۰ دستگاه از این نوع خودرو‌ها توقیف و اعمال قانون شدند.

رحیمی با تأکید بر استمرار اینگونه طرح‌ها برای تأمین امنیت عمومی، متذکر شد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آماده دریافت تمامی شکایات و مطالبات انتظامی شهروندان است.
-->