پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 22238708 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20602194
کد خبر : 235591 تاریخ ثبت : 1397/10/1 11:15 نظرات تایید شده : 0

مدیر آموزش و پرورش: مسائل و مشکلات دانش‎آموزان گناوه مرتفع می‌شود

خلیج فارس: مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: با مشارکت شوراهای دانش‌آموزی مسائل و مشکلات دانش آموزان شهرستان گناوه مرتفع می‌شود.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ اسکندر احمدی صبح شنبه در نشست روسای شورای دانش آموزی پسران شهرستان گناوه گفت: امسال شاهد برگزاری بیست و یکمین انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس شهرستان بودیم و شما به عنوان عضو شورای دانش آموزی انتخاب شده اید.

مسائل و مشکلات دانش آموزان شهرستان گناوه مرتفع می‌شود

وی افزود: منتخبین شورای دانش آموزی در مدارس باید در تمامی اموری که مرتبط به دانش‌آموز است از قبیل امور ورزشی، فرهنگی، تربیتی، مذهبی، مسابقات و اردوها با مدیر و کادر مدیریتی مدرسه همکاری و همفکری داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه اظهار داشت: این انتخابات برای شما دانش آموزان یک تمرین دموکراسی و آماده کردن خود برای مدیریت و ساختن آینده شهر و کشور است و این شورا یک اعتماد به نفس، خود آزمایی و تمرین ایده‌آل برای آمادگی پذیرش مسئولیت در آینده است.

وی تصریح کرد: شما به عنوان رئیس شورای دانش آموزی مدرسه رابط بین دانش آموزان، مدیر و اولیا هستید و نظرات و پیشنهادات دانش آموزان را به کادر مدیریتی مدرسه انتقال دهید و یک بال کمکی برای مدیر مدرسه در تمامی فعالیت های مدرسه خواهید بود.

احمدی بیان داشت: دفاع از دانش آموزان در مورد مسائل مدرسه، حضور مستمر و فعال در همه برنامه‌ها، ایجاد شور و نشاط بین دانش‌آموزان از وظایف اصلی شما است و ما به دنبال یک شورای کامل و قوی هستیم و امیدواریم که کم کم به اهداف شوراها نزدیک‌تر شویم.

وی افزود: شما دانش آموزان قطعا دارای یک ویژگی، خلاقیت و توانایی بوده اید که از بین دانش آموزان انتخاب شده اید و ما انتظار داریم که با تمام وجود توانایی و خلاقیت خود را برای مدرسه هزینه کنید.

احمدی گفت: شما باید انجمن‌های علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، نماز، ایام الله مناسبت ها، کتاب خوانی و اردویی را تشکیل داده و ماهانه حداقل یک جلسه در مدرسه برگزار و به مسائل و مشکلات رسیدگی کنید و همچنین برای انجمن‌ها مسئولینی علاقه مند به آن انجمن انتخاب کرده تا عملکرد بهتری داشته باشند.

روسای شورای دانش آموزی نیز در این نشست از عملکرد و طرح های اجرا شده در مدرسه توسط شورای دانش آموزی گفتند که مهمترین آن حضور مشاورین درسی به مدرسه، برگزاری جشنواره های فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی، ایجاد کتابخانه و تعامل خوب با کتابخانه عمومی شهر، حضور و سخنرانی روحانیون شهرستان در روزهای مشخص در مدرسه، بازدید از مراکز صنعتی شهرستان و ایجاد کارنامه های ۴۵ روزه برای دانش آموزان بود.

-->