پویاسامانه

کد خبر : 234989 تاریخ ثبت : 1397/9/27 11:25 نظرات تایید شده : 0

محقق و پژوهشگر برجسته دشتی تجلیل شد

خلیج فارس: فرماندار دشتی به مناسبت هفته پژوهش با حضور در منزل استاد سید کوچک هاشمی زاده از خدمات ایشان در حوزه تحقیق و پژوهش تقدیر وتشکر کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالله نادری صبح سه شنبه در این مراسم اظهار داشت: استاد هاشمی زاده گنجینه بزرگی است که باید قدردان آن باشیم و جوانان باید از رفتار و زندگی بزرگانی همچون هاشمی زاده درس بگیرند.

https://media.mehrnews.com/d/2018/12/18/3/2987864.jpg

وی افزود: هاشمی زاده علی رغم سن بالا عاشقانه و با علاقه مطالعه انجام می دهد که همین موضوع برای همه ما درس است که در این مسیر گام برداریم.

نادری بر ضرورت مطالعه کتاب تاکید کرد و گفت: باید زندگی نامه استاد هاشمی به کتاب تبدیل شود.

فرماندار دشتی همچنین از پیگیری های لازم برای چاپ کتاب استاد هاشمی زاده خبر داد و گفت: ایشان در این مدت آثار متعدد و گرانقدری از خود به جایی  داشته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی نیز گفت: پژوهش یکی از محورهای مهمی است که ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می‌آید و اگر پژوهشی نشود، دانش بشری افزایش نخواهد یافت و دچار سکون و رکود خواهد شد.

حمید زارعی افزود: پژوهشگر موفق نگاهی کنجکاو و موشکافانه به پدیده‌های پیرامون خود دارد و نسبت به آنچه پیرامونش می‌گذرد حساس است و ذهنی پویا و پرسشگر دارد.

وی اضافه کرد: هاشمی زاده از جمله محققانی است که ذهن پرسشگر او همواره در راستای یافتن پاسخ‌های تازه برای پرسش‌های موجود است.

-->