پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1428025 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2609109
کد خبر : 232924 تاریخ ثبت : 1397/9/15 16:12 نظرات تایید شده : 0

دستگیری باندهای سرقت در استان

خلیج فارس: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از متلاشی شدن و دستگیری باندهای سرقت در این استان خبرداد و گفت: در ۸ ماه امسال دستگیری سارقان در استان بوشهر ۲۷ درصد رشد داشته است.

باندهای سرقت در استان بوشهر متلاشی شدند

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به امنیت پایدار در استان اظهار داشت: استان بوشهر با تلاش شبانه‌روزی با مشارکت همگانی مردم از امنیت مطلوب و پایداری برخوردار است.

وی با اشاره به اجرای طرح ضربتی مبارزه با سارقان افزود: یکی از اولویت‌های ماموریتی پلیس آگاهی مقابله با آسیب‌های اجتماعی و به‌ویژه سرقت‌ است که این مهم در تمامی شهرهای استان بوشهر اجراء شده است.

سرهنگ سهرابی با اشاره به متلاشی شدن باندهای سرقت در استان از رشد 27 درصدی دستگیری سارقان و افزایش 34 درصدی کشف سرقت در 8 ماه امسال خبرداد .

وی از کاهش سرقت بانک و موتورسیکلت در استان خبرداد و بیان کرد:با اجرای طرح ضربتی مقابله با سارقان، در 8 ماه امسال شاهد کاهش 50 درصدی وقوع سرقت بانک، کاهش 2 درصدی سرقت موتورسیکلت و کاهش 9 درصدی سرقت داخل خودرو هستیم.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با  قدردانی از همکاری و تعامل مطلوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست با رعایت نکات ایمنی به ویژه رها نکردن منازل، وسایل نقلیه و ساختمان‌های در حال احداث خود بدون گماردن فرد مراقب، پلیس را در ارتقاء سطح امنیت، یاری کنند و این تلاشها برای خدمت بیشتر به مردم ، با جدیت ادامه دارد.