پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1435792 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2616863
کد خبر : 232888 تاریخ ثبت : 1397/9/15 11:43 نظرات تایید شده : 1

راه‌اندازی ایستگاه سنجش آلایندگی دشتی تسریع شود

https://media.mehrnews.com/d/2018/12/06/3/2976619.jpgخلیج فارس: فرماندار دشتی با بیان اینکه بر خرید ایستگاه سنجش آلایندگی هوا در سطح شهرستان اعتبار اختصاص داده شده، بر ضرورت تسریع در راه اندازی و نصب آن در سطح شهرستان تاکید کرد.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از مهر؛ عبدالله نادری صبح پنجشنبه در نشست با مدیرکل محیط زیست استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر تجهیزات این ایستگاه در سطح استان خریداری شده است که انتظار داریم در راه اندازی و نصب آن تسریع شود تا بهتر در سطح شهرستان تصمیم گیری شود.

وی از تلاش‌های محیط بانان شهرستان تقدیر کرد و افزود: علی رغم کمبود امکانات و حجم بالای ماموریت ها ولی عزیزان محیط بان با عشق، علاقه و از خودگذشتگی به نحو مطلوب ماموریت های محوله خود را انجام می دهند.

نادری ادامه داد: دشتی به لحاظ وسعت دومین شهرستان استان محسوب می شود که نیازمند توجه جدی به آن می شود.

وی بر ضرورت مشارکت بیشتر مردم در ماموریت ها محیط زیست تاکید کرد و گفت: محیط زیست در اجرای ماموریت های خود از ظرفیت های سازمانهای مردم نهاد در سطح شهرستان بیشتر استفاده کند.

فعال کردن کارگروه پسماند دشتی

مدیر کل محیط زیست استان بوشهر نیز گفت: محیط بانان استان بوشهر با تمام مشکلات و کمبودها کار و تلاش می کنند و ماموریت های محوله را به نحو مطلوب انجام می دهند.

فرهاد قلی نژاد از فعال کردن کارگروه پسماند در سطح شهرستان تقدیر کرد و افزود: در حال حاضر پنج دستگاه سنجش آلایندگی هوا در سطح استان وجود دارد که باید با پیگیری های لازم این رقم را افزایش دهیم.

وی همچنین از تعاملات و همکاری های خوب در سطح استان تقدیر کرد و ادامه داد: اخیرا تعداد زیادی از پرنده های نایاب در سطح استان با مشارکت خوب نیروی انتظامی در سطح استان کشف و ضبط شد.