پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1397/09/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2877801 تاریخ نمایش این آگهی : 1397/01/04 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 31689331
کد خبر : 232734 تاریخ ثبت : 1397/9/14 11:43 نظرات تایید شده : 0

افشاگری نیکبخت واحدی علیه افشین قطبی!

خلیج فارس: با بازگشت افشین قطبی به ایران افشاگری‌ها در مورد این سرمربی محبوب آغاز شده است.

 
به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فرارو؛ بازگشت افشین قطبی به فوتبال ایران باعث شده موجی از افشاگری‌ها علیه این سرمربی شکل بگیرد. قطبی به دلیل قهرمانی دراماتیک با پرسپولیس از محبوبیت خاصی بین هواداران این تیم برخوردار است، اما در روز‌های گذشته اسطوره‌هایی مانند محمود خوردبین دست به بیان افشاگری‌های جنجالی در مورد این مربی پرداخته‌اند.
 
افشاگری جنجالی نیکبخت واحدی علیه افشین قطبی
 
به گزارش خبر ورزشی، مدافع اسبق پرسپولیس که سابقه همکاری با قطبی را داشته گفت: سالی که ما با پرسپولیس قهرمان شدیم بار فنی تیم بر دوش استیلی و مرزبان بود و قطبی نقش خاصی نداشت. او نه جذابیت لیگ را بالا می‌برد و نه کیفیت فنی بالایی دارد. قطبی فقط خوب حرف می‌زند و رگ خواب هواداران را به دست می‌گیرد. با تمام احترامی که برای فولادی‌ها قائل هستم این تیم با قطبی موفق نخواهد شد و این مربی نخواهد توانست در فولاد نتیجه بگیرد و ناکام می‌ماند.

علیرضا نیکبخت‌واحدی که در زمان حضور قطبی در پرسپولیس بازیکن این تیم بود نیز در ادامه این افشاگری‌ها صحبت‌های جنجالی را در مورد این مربی اظهار داشته است. نیکبخت عنوان داشته که افشین قطبی هیچ‌وقت با او و دیگر بازیکنان پرسپولیس صادق نبوده است و با این مربی همواره اختلاف داشته او حتی از محسن خلیلی به عنوان عامل اختلاف خود با قطبی نام برده است.

نیکبخت به دلیل پیوستن از استقلال به پرسپولیس نزد هواداران آبی‌پوشان مورد غضب می‌باشد و از او به عنوان یک یاغی نام می‌برند. حال باید دید که امپراتور پرسپولیسی‌ها چه واکنشی در مورد این افشاگری‌های جنجالی خواهد داشت و آیا پاسخ حاشیه‌های ایجاد شده را خواهد داد و یا از کنار آن‌ها به راحتی عبور خواهد کرد.