پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2296741 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3475449
کد خبر : 232691 تاریخ ثبت : 1397/9/13 12:35 نظرات تایید شده : 0

نخستین دوره فن بیان و ارتباط موثر در انجمن سینمای جوان بوشهر پایان یافت

خلیج فارس: مراسم پایان دوره فن بیان و ارتباط موثر در انجمن سینمای جوان بوشهر با حضور هنرآموزان و اساتید این رشته پایان یافت.

به گزارش «خلیج فارس»؛ رئیس انجمن سینمای جوان بوشهر در این مراسم با بیان اینکه انجمن سینمای جوان همواره آماده برگزاری دوره‌های مختلف هنری است اظهار داشت: دوره فن بیان و ارتباط موثر با حضور مدرس برجسته استانی، مهدی جلالی با حضور علاقمندان و هنرمندان خوب این رشته برگزار شد و امروز شاهد پایان این دوره هستیم.

عبدالرحمن برزگر افزود: داشتن هنر یک طرف و هنرمند بودن مسئله اصلی است، امیدوارم هنرمند باقی بمانید و تاثیر خود را در جامعه داشته باشید.

رئیس انجمن سینمای جوان بوشهر تصریح کرد: نتیجه این دوره خوانش کتاب بمباران نوشته بنده بود که یک کار ارزشمندی است و این نشان از موثر بودن دوره فن بیان است.

برزگر بیان داشت: خوانش کتاب بمباران توسط هنرآموزان دوره فن بیان نتیجه خوبی داشته به طوری که سفارس خوانش کتاب نشان شجاعت هم به این هنرآموزان داده شده است ضمن اینکه خوانش کتاب شازده کوچولو هم توسط گروه کودک و نوجوان دوره فن بیان انجام شد.

مدرس دوره فن بیان وارتباط موثر هم در این مراسم گفت: خوشحالم که پس از یک دوره موثر در کنار شما هنرآموزان، شاهد برگزاری مراسم پایان نخستین دوره هستیم و از همه مهم تر اینکه خواشحالیم که این دوره موثر بوده است.

مهدی جلالی افزود: در این دوره علاوه بر آشنایی با فنون بیان و ارتباط موثر دوستان و هنرمندان خوبی هم پیدا کردیم و خوانش چند کتاب توسط همین هنرمندان نشان از تاثیرگذاری این دوره بوده است.
لازم به ذکر است در این مراسم گواهینامه 16 نفر از هنرآموزان دوره فن بیان و ارتباط موثر که در دو گروه کودک نوجوان و بزرگسال بود به آنان اعطا شد.
انتهای پیام

 

 کلمات کلیدی خبر : سینمای جوان