پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40685623 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3592687
کد خبر : 232664 تاریخ ثبت : 1397/9/14 09:01 نظرات تایید شده : 0

فرمانداری که معاون و کارشناس ندارد!

خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهرستان جم گفت: فرمانداری جم بدون معاون است و می طلبد مسؤولان برای انتصاب دو معاون فرمانداری جم اقدام کنند و بهتر است از نیروهای بومی استفاده شود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ اسدالله نیکخواه در گفت وگو با فارس اظهار داشت: فرمانداری جم با کمبود نیرو مواجه است و هم اکنون فرمانداری شهرستان بدون معاون سیاسی و اجتماعی و معاون امور عمرانی به کار خود ادامه می دهد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم افزود: چند نفر از کارشناسان حوزه های مختلف نیز به دلیل بازنشستگی دیگر در فرمانداری حضور ندارند و به نوعی دست فرماندار برای بررسی و پیگیری مشکلات شهرستان خالی است.

وی بیان کرد: هر چه سریعتر باید دو معاون فرمانداری جم مشخص شود تا کارهای فرمانداری طبق روال گذشته پیش رود.

نیکخواه یادآور شد: در شهرستان جم نیروهای با استعداد تحصیل کرده زیادی وجود دارد و مسؤولان وزارت کشور می توانند از آنها استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: شوراهای شهرستان جم از نیروهای بومی برای تصدی معاونت سیاسی و معاونت عمرانی فرمانداری جم حمایت می کنند و شوراها خواستار استفاده از نیروی بومی در این دو سمت هستند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان جم با تبریک به رفیعی پور معاون سابق فرمانداری جم که به تازگی فرماندار شهرستان تنگستان شده است افزود: جوانان تحصیل کرده جمی در هر کجا که باشند عملکرد مثبت و قوی خود را نشان می دهند و بهتر است برای معاونت های فرمانداری جم از نیروهای بومی استفاده شود.

در این زمینه
جم و فرمانداری که دستش خالی شده است!