پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40681017 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3588117
کد خبر : 232470 تاریخ ثبت : 1397/9/13 10:54 نظرات تایید شده : 8
رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان:

دانشکده فنی کنگان مجوز گرفت

خلیج فارس: ورودی این دانشکده از طریق آزمون سازمان سنجش خواهد بود و با فراهم شدن زیرساخت های موردنیاز، از مهرماه آینده با اخذ مجوز 3 الی 5 رشته در مقطع کاردانی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

خلیج فارس: با تأسیس آموزشکده فنی و حرفه ای پسران کنگان موافقت شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ منصوری نسب رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر گفت: با پیگیری های مستمر، نهایتا شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی کشور با تأسیس آموزشکده فنی و حرفه ای پسران کنگان موافقت قطعی به عمل آورد.

وی افزود: ماموریت اصلی دانشکده کنگان پیشبرد و گسترش دانش، فناوری و پرورش افراد خلاق و ماهر مورد نیاز صنایع، سازمانها و نهادهای مرتبط در جنوب استان خواهد بود تا با افزایش کیفیت خدمات آموزشی و پژوهشی خود، پاسخگوی مناسبی به انتظارات اقشار مختلف خود باشد.

منصوری نسب خاطرنشان کرد: ورودی این دانشکده از طریق آزمون سازمان سنجش خواهد بود و با فراهم شدن زیرساخت های موردنیاز، از مهرماه 98 با اخذ مجوز 3 الی 5 رشته در مقطع کاردانی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه 80 درصد فارغ التحصیلان دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان جذب بازار می‌شوند ابراز امیدواری کرد: دانشکده کنگان هم بتواند با همت مسئولان جنوب استان و همکاری صنایع فارغ التحصیلان مجموعه ای با کیفیت جهت تامین نیروی انسانی متخصص باشد.