پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 21979389 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 20343240
کد خبر : 232457 تاریخ ثبت : 1397/9/13 10:45 نظرات تایید شده : 0

حضور 8 کشتی‌گیر مازندران در تورنمنت 100 هزار دلاری روسیه

خلیج فارس: نفرات برتر رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز مجوز حضور در مسابقات بین المللی جام ایوان یاریگین را به دست می آورند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایسنا؛ رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روزهای ۱۶ تا ۱۸ آذرماه در ولادی قفقاز روسیه برگزار می شود.

نفرات برتر این مسابقات مجوز حضور در رقابت های بین المللی جام یاریگین که یکی از مراحل انتخابی تیم کشتی آزاد روسیه محسوب می شود را بدست می آورند.

همچنین بر اساس اعلام مسئولان برگزاری مسابقات به نفرات اول تا سوم این رقابت ها به ترتیب ۵، ۲ و یک هزار دلار جایزه نقدی اهداء می شود. همچنین به مربی نفر اول نیز یک هزار دلار (جمعا ۱۰ هزار دلار در هر وزن) جایزه داده می شود.

ولادمیر خینچیگاشویلی و گنو پتریاشویلی از گرجستان و شریف شریف اف از آذربایجان از کشتی گیران مطرحی هستند که در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

تیم منتخب کشتی آزاد مازندران نیز به نمایندگی از ایران و با ترکیب زیر در رقابت های بین المللی جام آلانز روسیه شرکت می کند.

۶۱ کیلوگرم: محمدباقر یخکش

۶۵ کیلوگرم: مهران نصیری

۷۰ کیلوگرم: محمد یوسفی

۷۴ کیلوگرم: حسین الیاسی

۷۹ کیلوگرم: علی سوادکوهی – امید حسن تبار

۹۲ کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه

۱۲۵کیلوگرم: جابر صادق زاده

مربیان: سید علی خدایی- علی میرزا آقا زاده خراسانی

سرپرست: مصطفی میرعمادیان

داور: محمد باقری

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روزهای ۱۶ تا ۱۸ آذرماه در ولادی قفقاز روسیه برگزار می شود.

کلیه هزینه های اعزام این تیم توسط میزبان تقبل شده است.

کلمات کلیدی خبر : کشتی‌گیر مازندران روسیه
-->