پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 69670 تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 25942302
کد خبر : 232361 تاریخ ثبت : 1397/9/12 21:28 نظرات تایید شده : 0

کاهش حوادث ناشی از کار در استان بوشهر

خلیج فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به 9 هزار بازرسی سالانه از واحدهای کارگری گفت: این بازرسی ها منجر به کاهش حوادث ناشی از کار شده است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حمید رضا پناه در نخستین نشست تخصصی توانمندسازی بازرسان کار کشور در نظارت بر ساختارهای ایمنی صنایع نفت، گاز،  پالایش و پتروشیمی در عسلویه بیان کرد: این نشست در راستای اجرایی کردن  نظام نامه مشترک ایمنیِ کار میان دو وزارتخانه نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در منطقه ویژه پارس جنوبی برگزار شده است.

وی با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت های استان بوشهر و فرصت های سرمایه گذاری در این استان افزود: با ایمن سازی محیط کار و آموزش کارفرمایان و کارگران می توانیم برگشت سرمایه را  چندین برابر کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین بر بازرسی از واحدهای کارگری برای پیشگیری از وقوع حوادث در محیط کار تاکید و خاطرنشان کرد: سالانه به طور متوسط 9هزار مورد بازرسی از واحدهای کارگری در این استان صورت می گیرد که منجر به کاهش حوادث ناشی از کار شده است.
منبع:خبرگزاری صداوسیماکلمات کلیدی خبر : حوادث کار حمیدرضا پناه