پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2296560 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3475268
کد خبر : 232333 تاریخ ثبت : 1397/9/12 17:57 نظرات تایید شده : 0

۸۱ درصد مصوبات شوراهای شهرهای بوشهر تائید شد

خلیج فارس: مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر از تائید ۸۱ درصد مصوبات شوراهای شهرهای استان بوشهر در هیئت‌های تطبیق خبر داد.

به گزارش«خلیج فارس»؛ حمید بردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا، نقش مهمی در توسعه و پیشرفت شهرها و روستاها دارند و تقویت این نهاد امری لازم و ضروری است.

 ۸۱ درصد مصوبات شوراهای شهرهای استان بوشهر تائید شد

وی افزود: شوراها نماد مردم سالاری هستند و شوراهای شهرهای استان در یکسال اخیر، پویا و فعال بوده اند و امیدواریم شاهد موفقیت بیشتری باشیم.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر از برگزاری ۹۷۷ جلسه توسط شوراهای استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در یکسال گذشته، ۳۸ شورای شهر در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر تعداد ۹۷۷ جلسه برگزار کرده‌اند که در این جلسات ۳ هزار و ۴۴۰ مصوبه به هیئت‌های تطبیق مصوبات شوراها مستقر در فرمانداری‌های ۱۰ گانه واصل شده است.

بردستانی از تایید ۸۱ درصد مصوبات شوراهای شهرهای استان بوشهر در هیئت‌های تطبیق خبر داد و تصریح کرد: از مجموع مصوبات ارسالی شوراهای اسلامی شهرهای استان، تعداد دو هزار و ۸۳۱ مصوبه معادل ۸۱ درصد در هیئت‌های تطبیق تائید شده است.

وی بیان کرد: مابقی مصوبات نیز به دلیل ابهام یا نقص مدارک به شورا عودت داده شده است.

مدیر کل دفتر شهری استانداری بوشهر گفت: بیشترین تعداد جلسات شوراهای شهرهای استان مربوط به شهرستان بوشهر با تعداد ۲۰۳ جلسه بوده و شهرستان دشتستان با ۱۵۲ جلسه و گناوه با ۱۰۷ جلسه نیز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.