پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 27706270 تاریخ نمایش این آگهی : 1399/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 23622001
کد خبر : 232272 تاریخ ثبت : 1397/9/12 16:59 نظرات تایید شده : 0

کارمندان دیّر به کمپین «من هم آزمایش ایدز می‌دهم» پیوستند

خلیج فارس: کارکنان ادارات مختلف شهرستان دیّر با انجام آزمایش HIV به کمپین «برای آگاهی از سلامتی خود، من هم آزمایش HIV می‌دهم» پیوستند.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر؛ به مناسبت هفته اطلاع‌رسانی بیماری ایدز، تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان متشکل از کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها با حضور در ادارات مختلف از کارکنان متقاضی به‌صورت رایگان تست تشخیص بیماری ایدز می‌گیرند.

کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها علاوه بر انجام تست رایگان HIV، آموزش راه‌های مقابله با بیماری ایدز نیز به کارکنان ارایه می‌دهند.

این کمپین با هدف فرهنگ‌سازی برای مواجهه با بیماری ایدز، افزایش آگاهی عمومی به‌ویژه جوانان و نوجوانان نسبت به راه‌های پیشگیری از این بیماری و شناسایی بیماران جدید تشکیل‌شده است.

آزمایش تست ایدز با استفاده از امکانات قابل استناد انجام می‌شود که نتیجه آن معتبر بوده و در این راستا کمپینی به نام «برای آگاهی از سلامتی خود، من هم آزمایش HIV می‌دهم» تشکیل‌شده است.

هفته اطلاع‌رسانی بیماری ایدز از ۱۰ تا ۱۶ آذر بوده و شعار امسال این هفته «برای آگاهی از سلامتی خود، من هم آزمایش HIV می‌دهم» نام‌گذاری شده است.

 

کلمات کلیدی خبر : بیماری ایدز دیّر آزمایش
-->