پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40685318 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3592385
کد خبر : 232120 تاریخ ثبت : 1397/9/11 18:04 نظرات تایید شده : 2
در لیگ آزادگان؛

فرار بزرگ شاهین بوشهر از مرداب انزلی+تصاویر

خلیج فارس: شاهینی ها یکشنبه آینده در یک بازی مهم میزبان تیم دوم مسابقات یعنی سرخ پوشان پاکدشت خواهد بود.

خلیج فارس: در روزی که ملوانان با استفاده از میزبانی بدنبال امتیازات کامل این دیدار بودند شاگردان فکری با خوش شانسی موفق شدند به یک امتیاز شیرین این دیدار خارج از خانه دست یابند.

به گزارش «خلیج فارس»؛ در هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، تیم شاهین شهرداری بوشهر عصر یکشنبه در ورزشگاه تختی بندر انزلی مهمان ملوان این شهر بود که این دیدار در پایان با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه اول شاگردان محمد احمدزاده سوار بر بازی بودند و حتی به گل هم رسیدند که داور آنرا مردود اعلام کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم نیز ملوانی ها با حمایت پرشور هواداران خود فشار بیشتری به صدرنشین وارد کردند و حتی صاحب یک ضربه ی پنالتی هم شدند که نعمتی مرد اول این روزهای شاهین در درون دروازه آنرا مهار کرد تا در نهایت این دیدار سخت و نفسیگر با تساوی بدون گل خاتمه یابد. و شاگردان فکری به یک امتیاز مهم دست یابند. یک امتیازی که باعث شد شاهین 27 امتیازی شود همچنان در صدر جدول حضور داشته باشد.

لازم به ذکر است: تیم ملوان در دقیقه 84 صاحب یک پنالتی شد اما دروازه بان شاهین ضربه شهریار مقانلو هافبک ملوان را مهار کرد تا دو تیم به یک امتیاز این بازی رضایت دهند.

شاهینی ها یکشنبه آینده در یک بازی مهم میزبان تیم دوم مسابقات یعنی سرخ پوشان پاکدشت خواهد بود.