پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 40688304 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3595348
کد خبر : 231642 تاریخ ثبت : 1397/9/8 16:57 نظرات تایید شده : 9

شهرداری بوشهر یک میلیارد به تیم شاهین پرداخت کرد

خلیج فارس:  عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: با هدف حل بخشی از مشکلات تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر 10 میلیارد ریال به این تیم پرداخت کرد.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ مهرزاد آسایش روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: با تلاش های اعضای شورا و برگزاری نشست های متعدد با شهردار مصوبه شورا برای پرداخت کمک مالی به تیم فوتبال شاهین محقق شد.

شاهین بوشهر اکنون با 26 امتیاز در رده نخست لیگ دسته یک فوتبال کشور فعالیت دارد.

این تیم در هفته پانزدهم رقابت ها به مصاف ملوان بندر انزلی می رود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: پیمانکار پروژه بهسازی و دفع آبهای سطحی و آسفالت کوچه های محله ی جبری به مساحت 6 هزار و 500 متر مربع انتخاب شده و بزودی اجرایی می شود.

آسایش ادامه داد: طرح احداث زمین چمن مصنوعی واقع در سه راه جبری با پیشرفت بیش از 90 درصدی تا هفت روز آینده به اتمام می رسد.

وی همچنین با تاکید بر احداث زمین های چمن فوتبال در محله های کم برخوردار شهر بوشهر گفت: با توجه به پیش بینی بودجه در سال گذشته و توجه ویژه شورای شهر بوشهر به محلات کم برخوردار، انتظار می رود شهرداری روند خرید و تملک زمین برای احداث پارک های محله ای را در تنگک های اول، دوم و سوم، باغ زهرا و کوی فضیلت سرعت بخشد.

وی گفت: محلات کم برخوردار محور توسعه شهر به شمار می روند از این رو با هدف توازن خدمات شهری باید نسبت به برطرف کردن کمبودهای آنها اقدام جدی شود.کلمات کلیدی خبر : تیم شاهین شهرداری بوشهر