پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/21 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 2124190 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/02/14 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3303391
کد خبر : 231373 تاریخ ثبت : 1397/9/7 10:04 نظرات تایید شده : 0

قول وزیر آموزش و پرورش برای تصویب لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان

بطحایی نمایهخلیج فارس: وزیر آموزش و پروش از تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان در آینده‌ای نزدیک در هیئت‌ دولت خبر داد.

 به گزارش«خلیج فارس» به نقل از خانه ملت؛ سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، در گفت‌وگویی از تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت خبر داد و گفت: بررسی این لایحه در دستورکار دولت قرار دارد و پس از بررسی بودجه 98 در دستورکار هیئت دولت قرار می‌گیرد تا به امضای رئیس‌جمهور برسد.

وی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون آموزش مجلس، یادآور شد: در این جلسه، سؤال سه تن از نمایندگان درباره اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان مطرح شد. امیدوارم بررسی این لایحه در صحن دولت طولانی نشود تا رتبه‌بندی فرهنگیان هرچه سریع‌تر به مجلس فرستاده شود و در فصل بودجه، آثار بودجه‌ای آن برای سال 98 دیده و اجرایی شود.

بطحایی اظهار داشت: امیدوارم با اهتمام نمایندگان مجلس و بودجه‌ای که دولت برای لایحه سال 98 پیش‌بینی می‌کند، به زودی شاهد عملیاتی کردن لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان باشیم.

وزیر آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: سؤالات نمایندگان درباره اجرای رتبه‌بندی معلمان به مدت 2 هفته مراعا ماند تا در این زمان وضعیت لایحه رتبه‌بندی معلمان در هیئت دولت تعیین تکلیف و اقدامات لازم برای اجرای آن انجام شود.