پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/08/16 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3999609 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/07/06 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 9139360
کد خبر : 231283 تاریخ ثبت : 1397/9/6 17:20 نظرات تایید شده : 1

حمایت از اشتغال مددجویان مناطق پیرامونی پارس جنوبی

خلیج فارس: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: مددجویان مناطق پیرامونی پارس جنوبی برای اشتغال در صنایع این منطقه حمایت می‌شوند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از مهر؛ سید پیروز موسوی عصر سه‌شنبه در نشست با مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد یکی از استوانه های اصلی این نظام است که در کنار سایر ساختارهای انقلابی نقشی تعیین کننده در تداوم انقلاب داشته است.

حمایت از اشتغال مددجویان مناطق پیرامونی پارس جنوبی در صنایع منطقه

وی افزود: نظام نیز در طی چهل سال گذشته نگاه ویژه ای به مردم به عنوان ولی نعمتان خود داشته است.

موسوی تصریح کرد: تلاش ما این ات که در حوزه مسئولیت اجتماعی نگاه ویژه ای داشته باشیم که یک بخش آن توجه به مردم و به خصوص اقشار حروم جامعه است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بیان کرد: با کارکرد کمیته امداد آشنایی کامل دارم و در سمت های پیشین نیز در حد توان نگاه خاصی به خانواده های تحت حمایت داشته ام.

وی عنوان کرد: بودجه جاری دولت به تنهایی قادر به محرومیت زدایی نیست و طبیعی است که در کنار کمیته امداد خواهیم بود تا بتوانند زمینه کاهش محرومیت را فراهم سازند.

موسوی بیان کرد: در حوزه اشتغال اگر افرادی در مناطق پیرامونی پارس جنوبی تحت حمایت کمیته امداد وجود داشته باشند حاضریم با توجه به نوع تخصص آنها زمینه سازی لازم برای اشتغال آنها فراهم سازیم.

-->