پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1398/04/30 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 3826162 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/05/12 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 1321773
کد خبر : 231057 تاریخ ثبت : 1397/9/5 16:15 نظرات تایید شده : 1

تجمع بسیجیان بوشهری به روایت تصویر

خلیج فارس: در سالروز تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی به فرمان امام راحل، بسیجیان بوشهری با برگزاری برنامه‌های متنوع، این روز را گرامی داشتند.

تجمع بسیجیان بوشهری به روایت تصویر

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع بسیجیان بوشهر با بیان اینکه بسیجی رنگ و بوی الهی و جهادی دارد اظهار داشت: بسیج لشکر مخلص خدا و شکست ناپذیر است و روزبه‌روز بر اقتدار، عزت و افتخارش در داخل و خارج از کشور افزوده می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، با اشاره به اینکه بسیجی در دام دشمن گرفتار نمی‌شود افزود: بسیجی با ایمان محکم امکان انحرافش کمتر است و تحت تاثیر شایعات ضدانقلاب و معاندان قرار نمی‌گیرد.

وی با تاکید بر ترویج تفکر بسیجی در جامعه بیان کرد: بسیجی باید با قدرت و توان اسلام ناب محمدی، تفکر حزب الهی را در جامعه اسلامی گسترش دهد و ارزش‌های الهی را در خود و اجتماع زنده نگه دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه وفاداری بسیج در دفاع از انقلاب اسلامی سبب شکست ناپذیری شده است افزود: این فرهنگ و تفکر تا اتصال انقلاب اسلامی به قیام جهانی امام زمان (عج) ادامه دارد.

در این آیین از بسیجیان فعال در عرصه‌های گوناگون تجلیل شد.