پویاسامانه

تاریخ نمایش این آگهی : 1396/02/18 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 32156631 تاریخ نمایش این آگهی : 1398/01/01 <br/> تعداد بازدید تاکنون : 51450075
کد خبر : 230970 تاریخ ثبت : 1397/9/5 10:35 نظرات تایید شده : 0

۱۵ استان کشور درگیر سیل و کولاک

خلیج فارس: معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و برف و کولاک در ۱۵ استان کشور گفت: بیش از ۵ هزار نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شده‌اند.

به گزارش«خلیج فارس» به نقل از فارس؛ شاهین فتحی معاون عملیات سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع برف و کولاک در کشور اظهار داشت: طی دو روز گذشته ۹ استان اردبیل، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین، مازندران، مرکزی و همدان درگیر برف و کولاک شده و ۲۵ محور مواصلاتی و منطقه عشایرنشین امدادرسانی در آن صورت گرفته است.

وی افزود: ۶۱۲ نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شده و ۵۴ دستگاه خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است که عملیات امدادرسانی همچنان در جاده‌های کشور ادامه دارد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع سیل و آب‌گرفتگی گفت: طی ۴ روز گذشته ۱۵ استان اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، گلستان و همدان متأثر از سیل و آب‌گرفتگی شده است.

فتحی گفت: بیش از ۵ هزار نفر در ۱۳۱ شهر و روستا امدادرسانی شده و تعداد زیادی اسکان اضطراری یافته و یا به مناطق امن منتقل شده‌اند.

 			 				 					۱۵ استان کشور درگیر سیل و کولاک

معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به مفقودی ۴ نفر در رودبار چیره، فومن گیلان گفت: ۲۳۶ واحد مسکونی تا کنون از آب تخلیه شده و ۹ خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از ۱۷۰۰ پتو، تعدادی زیادی نایلون، موکت و چادر میان حادثه‌دیدگان توزیع و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.کلمات کلیدی خبر : سیل و کولاک